Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 939: İhtiyar Hyorse Yolu Biliyor

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 148 75.1%
  • Orta

Kullanılan: 41 20.8%
  • Kötü

Kullanılan: 8 4.1%

• Kullanılan toplam oy
    197
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
momo nasıl 20 yıl öncesinden geldiyse.. :sapkali:
Şimdi durum şöyle zoro kütüphane bilgilerine göre 21 yaşında.Dojodaki yaşi nerden baksan 7-8 vardir herhalde.yani 20 yil oncesinden gelmistir diyorsan o zaman 3-5 yil gibi bir zamana yollanmasi lazim ki dojodaki vakit gecirip bu zamana kadar buyuyebilsin.Veya 20 yil onceki olaylardan kacirilmis bi cocuk olabilir veya guvende olsun diye dojoya gonderilmis olabilir yada egitimi icin kucuklukten verilmis olabilir.Ama dedigim gibi momo gibi 20 yil onceden gelmemistir.Ya daha eski bi tarihten gonderilmistir yada hicbirsey hatirlayamayacak kadar kucuk bir yasta ailesi tarafindan dojoya gonderilmistir.Tabi bunlarin hepsi tahmin işlenmeden bilemeyecegiz

Uğraşmaz mıydı? Kardeşim, Luffy kral hakisini bilinçsizce patlatıyordu, ama Rayleigh öğretti, Zoro da ölümün eşiğine geldiğinde yapabilmiş ama öğrenmesi gerekiyordu ve Mihawk da öğretti. Hakiyi bir yaptın mı üzerine yıllarca eğitim yapmak gerektiği bariz bir şekilde gösterildi.
Nasıl ki koka yapmadan logialara karşı haki kullanabiliyorsun Zoro'nun Daz Bones olayı da öyle. Koka yapmadan silahlanma kullandı. Ama Mihawk Zoro'ya koka yapmayı öğretiyor. Gelen ilk flash bu yöndeydi zaten.
Zoro orada haki kullanmadı demiyorum, hatta mangakanın son bir kaç bölümdür altını çizerek söylediği bir şey var, armament hakiye göre daha üsün bir güç. Zoro, Daz karşısında bu gücü kullanıyor. Mihawk ise Zoro'ya armament hakiyi öğretiyor, son bir kaç bölümde Luffy'nin öğrenmeye çalıştığı gücü değil. Bu yüzden ikisi aynı şey değil diyorum.

Zoro orada haki kullanmadı demiyorum, hatta mangakanın son bir kaç bölümdür altını çizerek söylediği bir şey var, armament hakiye göre daha üsün bir güç. Zoro, Daz karşısında bu gücü kullanıyor. Mihawk ise Zoro'ya armament hakiyi öğretiyor, son bir kaç bölümde Luffy'nin öğrenmeye çalıştığı gücü değil. Bu yüzden ikisi aynı şey değil diyorum.
Hımm tamam :good::sapkali:

Neden sürekli Zoro'nun anne ve babasının peşindesiniz anlamadım doğrusu. Herkes bunun çıkacağını düşünüyor aksine Oda burada ters köşe yapıp ne annesi ne babası hiç aile bağını çıkarmayacak Zoro'nun... Wano dan tek kazancı yeni bir kılıç olabilir.

Aslında aynı güç. Kaynak aynı. Ama daha üst bir kullanım.

Neden sürekli Zoro'nun anne ve babasının peşindesiniz anlamadım doğrusu. Herkes bunun çıkacağını düşünüyor aksine Oda burada ters köşe yapıp ne annesi ne babası hiç aile bağını çıkarmayacak Zoro'nun... Wano dan tek kazancı yeni bir kılıç olabilir.
Zoronun tip olarak wano efsanesi ryumaya benzemesinden sonra insan ister istemez ailesinden birseyler cikmasini bekliyor

Wano'lu olduğu kesin gibi olan Zoro'nun Wano'ya gelmişken,ailesi ölmüş olsun veya sağ illa bir açıklama olacaktır.(olmalıdır :()

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık