Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 939: İhtiyar Hyorse Yolu Biliyor

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 148 75.1%
  • Orta

Kullanılan: 41 20.8%
  • Kötü

Kullanılan: 8 4.1%

• Kullanılan toplam oy
    197
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aynen. İyi yakalamışlar.

Yine bir bağlantılar var ama bakalım.

Orası öyle ama hatalar yine Stephen Paul'dan önceki zamanlarda yapılmış. Yani Paul Viz'e geçmeden önce. Sandman da bundan bahsetmiş hatta.
Mihawk için kullanılmadığına şaşırdım.:D Ne kastedildiğini hala anlamadım ama sadece üçünde kullanılması acaba bir bağlantı yaratmak için miydi.

Ihtiyar Hyou dediği ile beraber Zoronun yapabileceği kılıç olmadan teknikler de var demektir. Yani inşallah
Reyizin zaten kılıçsız teknikleri var. Onları haki ile birleştirirse yine güçlü olur.

Ne diyorsun, bir şekilde bu üçlüyü kesiştirir mi hikayede?
Bir şekilde kesişmeli.Buna Dojo'daki ustasını da ekleyebiliriz bu üçgene. Ustasının bir şekilde Wano ile bağı olduğu açık da, Zoro'ya çeliği kesebilen kişiler olduğu söyleyen kişi kim? Onu merak ediyorum.

Diğer önemli şey ise Hitetsu'nun beklediği kişi. Ben tüm bu olayların cevabını senelerce önce kalkan o gemi ile açığa çıkacağını düşünüyorum. Büyük ihtimal 23 sene ile 20 sene önce arasında yelken açtı. East Blue'ya neden geldi bir fikrim yok ama geminin büyük olduğunu ve en azından bir rotacıya sahip olduklarını düşünüyorum.

Hatta orada çeşitli nedenlerden denize açılmış kişiler olabilir. Mesela birisi Sandai Kitetsu ile Shodai Kitetsu'yu bulmaya gitmiştir. Hitetsu'nun beklediği kişidir. Böylece Sandai Kitetsu'nun, East Blue'da olduğu açıklanabilir. Bir başkası Ryuma'dan çalınanları almaya falan gitmiştir. İlk açıklanacak şey Ryuma ile olan bağı gibi gözüküyor. Sonrasında Kuri'ye gidip Hitetsu ile karşılaşabilir. Şu Kuri'deki eski deyişi de öğrenmiş oluruz hem.

Reyizin zaten kılıçsız teknikleri var. Onları haki ile birleştirirse yine güçlü olur.

Bir şekilde kesişmeli.Buna Dojo'daki ustasını da ekleyebiliriz bu üçgene. Ustasının bir şekilde Wano ile bağı olduğu açık da, Zoro'ya çeliği kesebilen kişiler olduğu söyleyen kişi kim? Onu merak ediyorum.

Diğer önemli şey ise Hitetsu'nun beklediği kişi. Ben tüm bu olayların cevabını senelerce önce kalkan o gemi ile açığa çıkacağını düşünüyorum. Büyük ihtimal 23 sene ile 20 sene önce arasında yelken açtı. East Blue'ya neden geldi bir fikrim yok ama geminin büyük olduğunu ve en azından bir rotacıya sahip olduklarını düşünüyorum.

Hatta orada çeşitli nedenlerden denize açılmış kişiler olabilir. Mesela birisi Sandai Kitetsu ile Shodai Kitetsu'yu bulmaya gitmiştir. Hitetsu'nun beklediği kişidir. Böylece Sandai Kitetsu'nun, East Blue'da olduğu açıklanabilir. Bir başkası Ryuma'dan çalınanları almaya falan gitmiştir. İlk açıklanacak şey Ryuma ile olan bağı gibi gözüküyor. Sonrasında Kuri'ye gidip Hitetsu ile karşılaşabilir. Şu Kuri'deki eski deyişi de öğrenmiş oluruz hem.
Hyou dedesi çıkmasın bir de. :flaugh:
Her şey Hitetsu'yla netleşecek gibi. İlmek ilmek işliyor ama bakalım nasıl bağlayacak.

Law'ı ilk kez bütün gücü ve öfkesiyle saldırırken bulacağız. Çünkü tayfası onun yüzünden bu hale geldi. Bu olaydan kendini sorumlu tutup en güçlü saldırılarını görebileceğiz gibi hissediyorum.
Ben power bekliyorum. Yakalandıklarını öğrenince öyle sinirlenen her sayı plan diye tutturup bir anda planı unutan adam Bepoların üstüne böyle dövülmüş olduğunu görünce o öfkeden doğacak yeni bir güç bekliyorum. Beklentimde hep söyledim, lanetinden yana. :D

Tayfası Law için yakalandı. Amaç bu şekilde Law'ı kendilerine çekmekti bence dövmeye gerek yoktu. Yakalanmaları da, dövülmeleri de hep Law için. Belki de yeni power alabilmesi için. Bakalım neler yapacak. :a:

Bölüm ve sonraki bölümler hakkında kısa öngörümü yazayım;

Luffy, önümüzdeki bölümlerde ilk gösterildiğinde ihtiyardan b.hakinin tekniğini kapacak. Sonra araya başka olaylar girecek, tekrar Luffy gösterildiğinde uygulamaya başladığı gösterilecektir. Luffy, her ne kadar power up alsa da henüz Kaidoya denk dövüşecek yada yonkounun ilk adamını kolaylıkla alabilecek seviyeye çıkmayacaktır. Aksi halde Yonkou ile başa baş dövüşecek seviyeye gelirse aradaki amiral yada akainu seviyesindekiler atlanmış olacak. Bu da serinin dengesini ciddi bir şekilde etkileyecektir. Oda'nın da bunu yapacağını düşünmüyorum.

Bu nedenle her ne kadar Oda'nın, Luffy'i Kaido'ya hazırladığı gösterilse de tek başına Luffy vs Kaidou olmayacaktır. Luffy, Kaidou ile vs attığında Bigmom'ın bulaştığı bir vs yada Luffy+Müttefikleri vs Kaidou şeklinde olur. Müttefikleri olarak vs'de bulunmasını istediğim kişiler de özellikle Law+Kidd.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık