Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 923 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Off nasıl bir tek atmış öyle ahahaha. Var ya sopayı kafaya indirmiş. Dedik ama tek yer diye. Yok artık büyükler liginde yok bir kaç hareket yapar. Luffy gitti, bu arc'ın adamı Zoro reis, meydan bizim yosuna kaldı. :a::mincika:

Böyle olacağı belliydi :D :hhh:

Asıl komik olansa Kaido kafaya bir tane yedi diye en güçsüz Yonko ilan edilmişti. Gördük en güçsüzü. Hahaha :fool:

Zoro duymasın luffy'nin tek yediğni.
Duyarsa kızar bizin yosun, sonra kimse tutamaz.:fool: Ben bu olayı şöyle yorumluyorum; Oda Zoro'yu kaybetti ve Luffy'nin, diğerlerinin karşısına Kaido'yu çıkardı. Luffy'e Kaido'ya yumruk attırarak, son itibarı verdi, sonra tek yedirip biraz uyutacak bizim lastiği ve böylelikle Zoro şov başlayacak, ee sonuçta Zoro'nun arc'ı dedik. :D nasıl ama? :D

Edit: Birde Luffy hapsedilirse, işler daha da Zoro'ya kalıyor, böylelikle marimo samurayları arkasına alıp isyanı başlatır :D

Duyarsa kızar bizin yosun, sonra kimse tutamaz.:fool: Ben bu olayı şöyle yorumluyorum; Oda Zoro'yu kaybetti ve Luffy'nin, diğerlerinin karşısına Kaido'yu çıkardı. Luffy'e Kaido'ya yumruk attırarak, son itibarı verdi, sonra tek yedirip biraz uyutacak bizim lastiği ve böylelikle Zoro şov başlayacak, ee sonuçta Zoro'nun arc'ı dedik. :D nasıl ama? :D
Luffy ele gecer mi yoksa kurtarır mı law.
ele gecerse zoro sov kesinlikle olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık