Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 923: İmparator Kaido, Luffy'ye Karşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    336
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İmparatorlar da bilmiyorsa kim bilecek? Tüm dünya için bir gizem mi bu durum? :D O kadar über bir gizem kasılacağını sanmıyorum.
Adam tüm dünya için adayı gizliyor, bir yonkonun meyvesini gizlemiş çok mu? :( Sen kendinde değilsin bu aralar... :)

Luffy geleceği falan görmedi, ağzının üzerine yedi sopayı. Dışarıdaki bir gözden gelecek göremez. Gördüğü gelecek, kendi gözünden olur. Katakuri'de bu böyleydi.
O kadar da imkansız değil bence. Yanlış hatırlamıyorsam Kata-Luffy dövüşünde Kata tarafındaki geleceği görme olayları direkt gerçekleşmiş şeklinde( Luffy yumruk atıyor, Kata daha büyüğünü atıyor gibi), Luffy tarafındakiler de adım adım gerçekleşen şeklinde gösterilmişti. O yüzden bu dövüşte o kadar ayrıntıya girmeden göstermiş olabilir bence.

Bir de son sayfada Kaido'nun Luffy'ye vurduğunun gösterilmemesini nasıl değerlendiriyorsun? Hiçbir isabet yok gibi.

Şimdi şöyle bir şey var Luffy en azından kendi kaşındı da tek yedi ben Kid in halini düşünemiyorum. Kaidou iner inmez bunlara baya baya geçirmiştir. Kiddlerin durum daha şok edici olmuştur. Fb de göstersinlerde o zaman şoku görelim biz.

Adam tüm dünya için adayı gizliyor, bir yonkonun meyvesini gizlemiş çok mu? :( Sen kendinde değilsin bu aralar... :)

O kadar da imkansız değil bence. Yanlış hatırlamıyorsam Kata-Luffy dövüşünde Kata tarafındaki geleceği görme olayları direkt gerçekleşmiş şeklinde( Luffy yumruk atıyor, Kata daha büyüğünü atıyor gibi), Luffy tarafındakiler de adım adım gerçekleşen şeklinde gösterilmişti. O yüzden bu dövüşte o kadar ayrıntıya girmeden göstermiş olabilir bence.

Bir de son sayfada Kaido'nun Luffy'ye vurduğunun gösterilmemesini nasıl değerlendiriyorsun? Hiçbir isabet yok gibi.
Vurduğu an yok sadece, ağzının üstüne geçirmiş. Kan sıçramış her yere, sonra da yere düşüyor zaten.

Shutenmaro o tipiyle çok kuul yav . Aşırı soğukkanlı Kaido orda adam hiç korkmuyor gibi zamanında da dövüşmüşler ona rağmen Kaido peşinde adamım ol diyor

Vurduğu an yok sadece, ağzının üstüne geçirmiş. Kan sıçramış her yere, sonra da yere düşüyor zaten.
O pozisyonda vurup Luffy'i uçurmamasını ben garipsedim açıkçası.O kadar büyük balyoz gibi silahla bunu yapması lazımdı.Tam oturtamamış galiba sivri kesimleri kan almış gibi sanki.Senin yorumun nedir ?

Genelde Luffy'e 'ilahi' güçler yardım ederdi ama Kaido ile Allahlari bile bir değilmiş. Herif İlahi Yıldırım'ı bir çaktı, Luffy patlamış balon gibi savruldu.

Ulan bu sahne bana resmen iç çatışma yaşattı. Tam üzülecek gibi oluyorum sonra bir gülme geliyor :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık