Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 923: İmparator Kaido, Luffy'ye Karşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    336
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sabahın köründe kalkıp okumustum. Dedim uyuyayım. Az önce uyandım mangaya baktım hala dayak diyor luffy. Bundan bir şey olmaz. :hhh:

İyi de kaçmayı bırakıyorlar işte. Akainu diyor ki yerine geri dön, o askerde dönmem çoluğum çocuğum var diyor, ondan sonra öldürüyor. Coby ile Helmeppo yerlerine geri dönüyor zaten, neden halen peşinde dolaşsın?

Önünde biri var diyorsun da önünde ki adam Marco the Phoenix, ona yoğunlaşırken arkadan bir saldırıyı tabii ki hissedemeyebilir, Katakuri'de Marco ile ilgilenirken arkadan Beyazsakal saldırırsa sıyrılamaz.
Emin ol, Akainu'nun kendisini öldüreceğini bilse, o asker de yerine dönerdi. O yüzden Coby'nin sonradan geri dönmesi bir şey ifade etmiyor.

Diğer meseleye gelince, ben o olayın öncesinde Marco ile uğraştığını hatırlamıyorum. Aklımda Croco ile dövüştükten sonra Luffy'i falan kovalıyordu diye kalmış. Ama youtube da baktım olayın öncesine dair bir şey bulamadım. Mangaya da bakmaya üşendim. Belki haklısındır bilmiyorum.

Ama Marco olsun diyelim. Katakuri sıyrılamaz ayrı, Katakuri Beyazsakal'ın geldiğini hissedemez ayrı. Beyazsakal'ı hisseder ama sıyrılamaz muhtelemelen. Akainu hissedemedi bile. Arkadan Beyazsakal'ın geldiğini askerlerden duyuyor ve bunun üstüne şaşırıyor. Yüz ifadesinden belli yani. Katakuri'yi geçtim, Sanji bile farkederdi. Gözlem hakinin en temel özelliği bu zaten. Aynı anda iki şeye yoğunlaşabilmek. Bunu yapamıyorsa ortada bir sıkıntı vardır yani.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık