Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 923: İmparator Kaido, Luffy'ye Karşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    336
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geleceği görmüş olsa bile luffy'nin oradan kurtuluşu nasıl olabilir ki?! İnanılmaz bir hız o ya, onu savuştursa bile pili yetmez. Ancak law yardımıyla ve ya shutenmaru bir şey yapacak da çıkacak. Ben tek yeme olasılığını daha çok sevmiştim. devamında sıvama olmazsa umarım öyle olur ki dediğim gibi görse bile oradan çıkış yok. Burası wano!

Luffy geleceği görüyor olsa, işte dünyanın en güçlü yarattığının gücü denmezdi orada. Ayrıca kaido sarhoş olduğu için darbe yiyor. Yalnız şu wheeeze denen efektten bir şey çıkacak. Kral haki, karşı tarafın hakisi emcükleme olabilir.
O editör notu hocam. Cracker'in kuklası tek yediği zaman da G4 shows no mercy falan yazmışlardı. Yani kafa karıştırmak için yazmış olabilirler. Ama bence de geleceği görmemiştir yani.

O editör notu hocam. Cracker'in kuklası tek yediği zaman da G4 shows no mercy falan yazmışlardı. Yani kafa karıştırmak için yazmış olabilirler. Ama bence de geleceği görmemiştir yani.
Geleceği görme olayında son sayfadaki çöplerin şaşırma efekti işi bozuyor. O olmasaydı düşünülebilirdim ben de. Hala ihtimal yok değil ama çok çok düşük.

Bm bile G4 koka yapma ihtiyaçı duydu bu adam bitsede tek atayımı bekliyor. Göz göze geliyolar çok hızlı şekilde tek vuruş atıyor. Kaido'dan her şey beklerdim hız beklemezdim korkuç da hızlı çıktı.

Elindeki silahta koka yok ama bu haki basmamış anlamına gelmez fakat saldırının adında Thunder geçiyo çıkan kıvılçımlar saldırının hızını yansıtmak için gösterilmiş olabilir.

Genel olarak karşılıklı yumruk atıldığında iki b. haki çarpışması sonucu kıvılcımlar çıkardı burda direk Kaido'nun karşılıksız tek vuruşu var yani haki kullanmamış olabilir.

Sonuç olarak karşımız da Yonko seviyesinin bile üstün de bir adam var.

Son düzenleme:
Bölüm güzeldi. Ama 12 sayfa. Geleceği görüyor bence eğer geleceği görüyorsa nasıl devam eder düşünemiyorum. Her halükarda bu ws nin yarim kalmasi gerektigini dusunuyorum. Yok gelecek görme işi değilse lawin shambles devreye girecek gibi.

Spoiler da farketmedim kaido hızıyla tek atmış spoiler da luffy ataktayken gelişine vurdu sandım gear4 deki konsatre olmuş luffy e hızıyla tek atmış çok büyük güç.BM de yonkou gücünü tam hissedemedik açlık krizi olayından dolayı ama kaido da bize iliklerimize kadar hissettirdi.Luffy katayı yendi ve kaido ile arasında fersah fersah fark var.Yonkou ile dünyanın geri kalanı arasındaki güç farkı çok fazla bu da her yonkouyu bir nevi king of prates yapıyor gibi.Oda'yı biliyoruz az çok wanoyu özgürlüğüne kavuşturmadan tayfayı bu adadan çıkarmaz,arkasını dönüp gitmez tayfa yani.Kaido'da buyrun kardeşim wano sizin olsun demeyeceğine göre tek ihtimal Kaido'nun inmesi ama nasıl inecek oda tanrı yapmışken adamı.Mevcut durumda wanodaki herkes toplansa gene indiremez bu hayvanı dışarıdan ekstra takviye şart.Shutenmaru ilgi gösterdi luffy e yeni müttefik galiba.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık