Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 923: İmparator Kaido, Luffy'ye Karşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    336
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İşte eğlendirme ve sinir etme işlemi daha kaliteli olabilirdi diyorum ben de. Bak mesela şu yukarıdaki iki mesaja. Onlar da dalga geçmiş ama ben hayvan gibi güldüm şahsen yorumlara. Senin her cümlene yüzbin tane :( :( :( koyman; cümleleri büyük harflerle yazarak dalga geçtiğini sanman, yazım üslubun falan bana itici geldi. Ha açıkçası istediğin gibi yaz, bana ne ki? 25 yaşında adammışsın ben kimim ki sana karışacağım? Ama neden herkes aynısını diyor diye sorunca belirtmek istedim. Yoksa takıl yani. Sen sorunca ben yazdım. Öyle yani. Mesajı hiçbir yere bağlayamadım burada bitireyim.

Şöyle bir şey vereyim abime.

KUMA gelir bunları uçurur bir 2 yıl daha timeskip olur poweruplar gelir sonra kaldığımız yerden devam cupappa cuppa cupappa cuppa:at:

Ben ne yazmışım yav anlatsana beni, bana :D
Yazdınız abi. Ya benim anlamadığım şu ben herkes işe iyi anlaşmaya öalışan adamım ya, diyorsun ya ikidir yazdıkların çocukca. Bak bunları bilerek yazmasam haklısın ama p tarz yazmayı bilerek yapıyorum zaten. Normalde bu kadar laf anlatmam ama en sevmediğim şey sen çocuk musun lafı. Her uzun lafın kısası 40 yılın başı denk geldi, bende p yüzden dalga geçiyorum. Zaten sinir kapın diye yapıyprum, bak açık açık kaç kere söyledim çünkü işin olayı o ama işe yaramış demek ki yoksa hepinizi seviyorum, hepimiz kardeşiz bu kavga ne diye :D
İşte eğlendirme ve sinir etme işlemi daha kaliteli olabilirdi diyorum ben de. Bak mesela şu yukarıdaki iki mesaja. Onlar da dalga geçmiş ama ben hayvan gibi güldüm şahsen yorumlara. Senin her cümlene yüzbin tane :( :( :( koyman; cümleleri büyük harflerle yazarak dalga geçtiğini sanman, yazım üslubun falan bana itici geldi. Ha açıkçası istediğin gibi yaz, bana ne ki? 25 yaşında adammışsın ben kimim ki sana karışacağım? Ama neden herkes aynısını diyor diye sorunca belirtmek istedim. Yoksa takıl yani. Sen sorunca ben yazdım. Öyle yani. Mesajı hiçbir yere bağlayamadım burada bitireyim.
Var ya yoruldum şuan. Yordunuz beni bak çocuk ve salak olsam burada size laf anlatmak yerine, daha çok salak salak hareket yapardım. Ama ciddi ciddi yazıyorsunuz diye tekrar yazayım. Şu zaaaxD tarzını bilerek yapıyorum ki olay o zaten yoksa ergen değilim hayır birde alınıyorsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık