Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 922: Canavar Korsanları Genel Valisi Kaido

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 168 72.7%
  • Orta

Kullanılan: 51 22.1%
  • Kötü

Kullanılan: 12 5.2%

• Kullanılan toplam oy
    231
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Spoiler da Elephant Gun dan sonra Kaido insan formuna döndü diyorlardı. Öyle bir sayfa veya ipucu göremedim.

Luffy öfkeden kudurdu resmen. Normalde vurduğu elephant gun dan çok başka vurdu. Tayfa tehlikede. O saldırıyı orada karşılayacak kimse yok...
Bölüm harika. Hem ufak tefek geçmişten bilgi verip , hem yeni gördüğümüz karakteri yavaş yavaş tanıtıyor hemde aksiyon sahnelerini veriyor.

Bölümde en çok dikkatimi çeken “Oden” yazılı mezar tahtasının saldırı sonucu kırılmasıydı. Neden bilmiyorum içim burkuldu :(

Kaido birden sarhoş bir laçkaya dönüşünce bir anlığına komik geldi. spoilerda biraz içerlemiştim oysa. çok fazla içer de böyle sarhoş olacak kadar etkilenmez diyordum. Zoro ve Nami de sıkı içici ama kendilerini kaybetmiyorlar. bakalım Kaydu ne derece olacak.

Shutenmaru yeni dünyanın gizli güçlülerinden biri işte. Onun gibi daha unvanı olmayan nice vardır. Şu haliyle bile bir yonko 2. tümeni olabilecek güçte gibi duruyor.

Sondaki hareket umarım Luffy'nin tek başına yeneceğine bir işaret değildir. :(

Bu işe yakında devrimcilerdce katılır. Dünya toplantısı biter bi şekilde silahların Wano 'dan çıktığını öğrenip wano yu araştırmaya gelirler. Luffy'nin ortalığı 56'ya verdiğini öğrenince Sabo sırıtmaya başlar. Sen dur luffy ejderi ejder yener diyip ejder pençelerini kaidonun burun deliklerinden geçirir...

Bu arc bu adamlarla bitmeyeceği kesin. Dış destek olarak gelebilecek bana göre en yakın isimler devrimciler. Gelmeleri de şans eseri olacak. Silahların yerini ararken wano da luffy bulacaklar.

Fairy tail de ki gibi bir ejderha avcısına bağlamazsan sevinirim oda...

Luffy'nin 2 yılda gördüğü eğitimler sonucunda sakladığı G4 üzerinde bir formu var yada Oda bu sefer meyveyi uyandıracak. bunların hepsi olabilir olsada iyi olur ancak ankette ki gibi tama 'nın kibidangolarıyla biterse hayal kırıklığım büyük olur.

Bide merakımı giderebilecek bir desteğe ihtiyacım var. Bu konuyla alakası yok ama Brook ruh haliyle öbür tarafa geçip ölülerle diyalog kuramaz mı yada düşmanlarının direk ruhuna müdahale edemez mi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık