Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 921 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çöp mu ? Beyazsakal'in tayfada oyle elit adamlar yok be. Prespero, daifiku ,oven,katakuri,kraker vs alt adamları bile iyi . Bide kaidoya bak 3 yikimcisi dışında elle tuttulur adamı yok.
Katakuri hariç gerisi kesinlikle çöp.Öyle yansıttı oda Kb.Kadionun tayfa şekli çok farklı öyle deme.Doflamingo bile Kaidonun adamıydı.

Püskürsün de görün :)
Olm bu manga la :D
Tabanca bile köpek oluyor :)
Doğu ejderhası ateş mi püsküremeyecek.
Ha bana kalsa püskürmesin ama Oda isterse püskürtür.

Aman boşver onu.
Yüzü yine ağlamaklı falandır onun.
İyi ki çizmemişler gece gece tilt olurdum yoksa.
Tilt ne oluyordu :S Türkçesi var mı bunun, bak ben İng bilmem ama yine de yarın İng çıkacak bölüme yorum yazıcam içeriği tam bilmeden. Sonra da Türkçe ne zaman çıkar diye spam yapıcam.

Evet haklısın Beyazsakal yaptıklariyla hakkında söylendiklerine göre Linline göre çok daha ilerde.Ama bu tek bireysel alabileceğimiz konu değil bence.Beyazsakalın ve Rogerın tayfasındaki etki de çok önemli.Eğer Luffy KK olcaksa(ki olcak) bunu en çok Zoro'ya borçlu olcak.Ama
Linlinin tayfasından ole bi etki verebilecek birilerini bulamadim.Senelerce bu tayfayla korku salmışsa.Bence tek Linlin'in başarısı bu tayfada.Tayfası gerçekten çöp bana kalırsa.

Bireysel olarak bunları düşünürsek Bm'yi teke tekte yenebilecek şuan biri yok bence.
Bu kapak resminde Roger ya da Beyazsakal'ın tayfasına dair birşey görebiliyor musun ?

İki kral demiş mangaka. Bunun tayfayla değil kişilerle alakası var. Yoksa kimse korsan kralın tayfası gibi bir tayfayla sahip değil. Kapak resmi de açık zaten.

BM'nin tayfası çok güçlü. Luffy'nin girip çıktığı yerlerde hep bir serap etkisi oluyor ve bazı şeyler yanlış değerlendiriliyor. Mangaka Luffy'nin Topkek adasından sağ salim çıkabilmesi için neler yapmış bir gözden geçir bana hak vereceksin.

BM'nin tayfası en güçlü aile olarak geçiyor zaten.

Tilt ne oluyordu :S Türkçesi var mı bunun, bak ben İng bilmem ama yine de yarın İng çıkacak bölüme yorum yazıcam içeriği tam bilmeden. Sonra da Türkçe ne zaman çıkar diye spam yapıcam.
Oyuncular arasında sinir-gıcık olmak anlamında kullanılıyor.
Ben de mal gibi yazıyorum etrafa bu kelimeyi alışkanlık olmuş.

Jack niye fazla mesai yapıyor başka çalışan mı yok ya da yıllık izne çıkacak olabilir.
Kaidou'nun ejderha çıkması şaşırtmadı bekliyorduk zaten ama tipini bende beğenmedim daha Avrupai tarzda maskülen bir ejderha çıkması daha iyi olurdu. İnce uzun olması hoşuma gitmedi pek ebat olarak büyük olmasını önemsemiyorum.
Momo ile Kaidou'nun meyveleri aynı şimdi zaman yolculuğu muhabbeti de var acaba dedirtiyor bana.
Ben sevdim bölümü Kaidou ve organizasyonu hakkında bir şeyler öğrenmek ve yeni şeyler görmek güzel.

Bu kapak resminde Roger ya da Beyazsakal'ın tayfasına dair birşey görebiliyor musun ?

İki kral demiş mangaka. Bunun tayfayla değil kişilerle alakası var. Yoksa kimse korsan kralın tayfası gibi bir tayfayla sahip değil. Kapak resmi de açık zaten.

BM'nin tayfası çok güçlü. Luffy'nin girip çıktığı yerlerde hep bir serap etkisi oluyor ve bazı şeyler yanlış değerlendiriliyor. Mangaka Luffy'nin Topkek adasından sağ salim çıkabilmesi için neler yapmış bir gözden geçir bana hak vereceksin.

BM'nin tayfası en güçlü aile olarak geçiyor zaten.
Bu sayfanın tabii ki tayfalarıyla alakası var. Bayrakları gösterilmiş, bunlar tek başına denizleri fetheden adamlar değil.
Oyuncular arasında sinir-gıcık olmak anlamında kullanılıyor.
Ben de mal gibi yazıyorum etrafa bu kelimeyi alışkanlık olmuş.
Est.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık