Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 921 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu Jack düşene kadar daha kaç savaşa girecek acaba?

Hava değişimi muhtemelen Kaido ile ilgili. Shanks mutlu olunca da hava açılıyordu hatırlayın. H.haki ile bağlantılı olabilir. Yahut doğrudan meyvesi ile.

Kaido, Mom'dan da sert birisi çıkacak gibi geliyor bana. B.hakisinin de daha sağlam çıkacağını tahmin ediyorum. Allah bilir nasıl düşecek. Adama zarar verebilecek kişi sayısı pek az.

Shutenmaru'yu da merak ettim.
O kadar derinlemesine bir durum yok havanın kararmasının sebebi bulutların arkasında beliren dragon silueti, jack'e çoocukları bana getir diyor, Law'da o siluetin Kaido olduğunu söylüyor son satırda.

Kaidonun ölümsüz olduğunun farkındasın demi?
Kaidonun yeni çağ korsanı olduğunun farkındasın di mi? Ve Beyazsakal’dan yaşlı adam yani kendisinden büyük tarzında bir ibare kullandığının farkındasın di mi? Ve 30 yaşında olan birinin de ölümsüz olabileceğinin farkındasın di mi? Ayrıca bize mangada ölümsüz olduğu değil öldürülemediğinin gösterildiğini ve bunun ölümsüzlükle değil gücü ile alakalı bir durum olarak yansıtıldığını biliyorsun di mi?

Dediğiniz tarzda ölümsüz çıkabilir mi çıkabilir ancak bununla ilgili bir veri yokken kesinmiş gibi bunu konuşmak bana saçma geliyor.

Kaidonun yeni çağ korsanı olduğunun farkındasın di mi? Ve Beyazsakal’dan yaşlı adam yani kendisinden büyük tarzında bir ibare kullandığının farkındasın di mi? Ve 30 yaşında olan birinin de ölümsüz olabileceğinin farkındasın di mi? Ayrıca bize mangada ölümsüz olduğu değil öldürülemediğinin gösterildiğini ve bunun ölümsüzlükle değil gücü ile alakalı bir durum olarak yansıtıldığını biliyorsun di mi?

Dediğiniz tarzda ölümsüz çıkabilir ancak bununla ilgili bir veri yokken kesinmiş gibi bunu konuşmak bana saçma geliyor.
Yok be kesinlik falan yok, sadece Kaidoda uzun yıllardır hayatta olabilir diye düşündüm sadece.

Yok be kesinlik falan yok, sadece Kaidoda uzun yıllardır hayatta olabilir diye düşündüm sadece.
Öyle bir dedin ki sanki bu açıklanmış da ben bilmiyormuşum gibi :D Ki arkadaşın cümlesi direk kesinlik üzerine. Ama olabilir niye olmasın zamanda yolculuk olmuş bu seri de bu mu olmayacak?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık