Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 921: Shutenmaru

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    259
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu Jack de bi numara yokki.Kaidonun mazlumu adam.Hayvan gibi dayanıklı başka da bi olayı yok.Önüne gelen çiziyo bunu etki etmiyo orası ayri ama adam saf tank saldırı gücü yok.Bunu alcan savaşta en öne koycan iş yapar.Başka türlü zor gördük de .Kediköpeği alamadı.Samuray tekledi geçti.Burda power up almiş bi Zoro alir dersek hiç de hayalcı bi yorum olmaz.

Vivre karttaki bilgilere Zoro'dan daha iyi birkaç tane kılıç ustası varmış Wano'da. Bu Shutenmaru da onlardan biri midir acaba?

Mihawk, bu arc gözükmezse nerede göreceğiz merak ediyorum açıkcası. Çünkü wano arc gözükmezse harcanacağına kesin gözüyle bakıyorum.

Ciddi misin yoksa geyik mi yapıyorsun anlayamadım :(
Zoro'nun kılıç ustalığı iyi seviyededir, Wano şartlarına göre bile.

Aşağı yukarı böyle yazıyordu. Wano için iyiymiş ama en iyi değilmiş. Daha iyileri de varmış yani. Ben böyle anladım.

@amaneden
Ne karalayacam ya, şimdiden en güçlü kılıç ustası oldu da benim mi haberim yok? :(

Zoro'nun kılıç ustalığı iyi seviyededir, Wano şartlarına göre bile.

Aşağı yukarı böyle yazıyordu. Wano için iyiymiş ama en iyi değilmiş. Daha iyileri de varmış yani. Ben böyle anladım.

@amaneden
Ne karalayacam ya, şimdiden en güçlü kılıç ustası oldu da benim mi haberim yok? :(
Bir kere de söylediklerini destekleyeceğin bilgileri iliştir de öyle konuş efendi. :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık