Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 921: Shutenmaru

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    259
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Herkes Moriah demiş ama Oda bir arc once de olsa bir işaret verirdi ben hiç hatırlamıyorum öyle birşey. Varsa hatırlayan söylesin.
Diyelim ki Moriah orada, Luffy nin Dof a yaptığını öğrenip Luffy e minnet olsun diye yardımcı olabilir. Aksi halde ben Moriah in Luffy e yardım edeceğini düşünmüyorum. İhtimal de vermiyorum. Ama kalkıp gelirse de, hoşgeldin Nightmare Luffy + G4 + Ryuma kılıç ustalığı.

Off hem de nasılllll! :) Sence gölge tekrar gelirse hoşuna gider mi bu durum ?
Moria'yı bir yerde kullanması gerekiyor diye düşünüyorum. Ancak bu kadar tahmin edilebilir bir şekilde kullanırsa hayal kırıklığı olmaz da diyemem. Yine de Oda bu, illa bir yerde kullanır. O adamı öldürtmediyse vardır yapacağı bir şey. Bakalım.
@amaneden Sanada Kong'u hatırlattı mı bu sfkhfsdh
Ulan. Ne Kong'muş. Her taşın altından çıkıyor. :oleyo2:

Bu kez Zoro'ya gölge basarlarsa ne düşünürsün ? Çılgın mı atarsın yoksa defterden mi silersin ? :)
Her halükarda tekrara düşmesi hoşuma gitmez. Ama en azından samuray gölgesini samuray kullandığı için daha uygun olur. Böyle bir senaryo işime gelse de karşıdaki adamın bir ağırlığı var düşüncesi ile yine istemem. Serinin zirvesi abi bu adamlar. Biri de çıkıp hakkıyla kendi gücüyle alsın ya bunları. Düpedüz saygısızlık bu efendi! Hakaret.... :mincika:

Moria'yı bir yerde kullanması gerekiyor diye düşünüyorum. Ancak bu kadar tahmin edilebilir bir şekilde kullanırsa hayal kırıklığı olmaz da diyemem. Yine de Oda bu, illa bir yerde kullanır. O adamı öldürtmediyse vardır yapacağı bir şey. Bakalım.
:sapkali:

Meydan savaşı yapacak olan çer çöpleri desteklemek için kullanır belki?

Kaido'nun bedenini kullanması benim de aklıma geldi ama Oda bunu göze alır mı bilemedim. O kadar da itibarsızlaştırır mı yani?
Ben bu arc dövüşünde yada arc sonu veya Luffy kk olduğunda Kaidou ölmezse eğer sırtına binip binek olarak kullanacağı bir sahne göreceğimizi düşünüyorum.Bildiğin uçak gibi gökyüzünde dolaşmak için kullanacak yani.Ve sen itibardan bahsediyorsun ?:oleyo2::oleyo2: Luffy yada Oda bunu hiç umursar mı sence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık