Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 921: Shutenmaru

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    259
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ne olarak görüyorsunuz amaneden bey o_O
Herhangi bir şey olarak görmüyorum açıkçası. Adam 20 km uzunluğunda bir fil tarafından denize düşürülüyor, ne yapabilir ki? Kaido bile cücük gibi kalır Zunisha'nın yanında. Diğer yandan Fuji, Sengoku ve Tsuru'nun olduğu yere dalıp da galip ayrılabilme ihtimali olan tek kişi bir imparator olabilir. Adeta her ikisi de mağlup geleceği bariz olan müsabakalar. Sürpriz sonuç olur olsa olsa. Jack'e bakıyoruz. Gayet sağlam takılıyor. Yara izi bile yoktu gördüğüm kadarıyla. Ne başarısızlık ne başarı derim.

Herhangi bir şey olarak görmüyorum açıkçası. Adam 20 km uzunluğunda bir fil tarafından denize düşürülüyor, ne yapabilir ki? Kaido bile cücük gibi kalır Zunisha'nın yanında. Diğer yandan Fuji, Sengoku ve Tsuru'nun olduğu yere dalıp da galip ayrılabilme ihtimali olan tek kişi bir imparator olabilir. Adeta her ikisi de mağlup geleceği bariz olan müsabakalar. Sürpriz sonuç olur olsa olsa. Jack'e bakıyoruz. Gayet sağlam takılıyor. Yara izi bile yoktu gördüğüm kadarıyla. Ne başarısızlık ne başarı derim.
Yok zaten o konuda haklısın.
Jack’in ölmemesi bile büyük başarı.
Ama şöyle ki Bm ve kaido gibiler görevin sonucuna bakar diye düşünüyordum.
Hani kaido’ya “patron bana fil bi yapıştırdı diğer taraftan da fuji yapıştırdı” desen kaido veya bm bunu anlayışla karşılar mı ki ?
O yüzden şaşırdım.

Yok zaten o konuda haklısın.
Jack’in ölmemesi bile büyük başarı.
Ama şöyle ki Bm ve kaido gibiler görevin sonucuna bakar diye düşünüyordum.
Hani kaido’ya “patron bana fil bi yapıştırdı diğer taraftan da fuji yapıştırdı” desen kaido veya bm bunu anlayışla karşılar mı ki ?
O yüzden şaşırdım.
Kaido o kadar da laftan anlamaz biri gibi gelmedi bana. Neden diye soracak olursan örneğin Shutenmaru'yu da tayfasına katmak istemiş. Hawkins ve Apoo'yu katmış. Hatta Drake'i de. Gerçi BM de aynı hissiyattaydı ama ona kalsa öldürecekti bizimkileri, ortada herhangi bir şey yokken bile. Diğer yandan Shutnmaru'yu kaç yıldır öldürmemiş. Üstelik ayağının altında adam daima.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık