Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 921: Shutenmaru

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    259
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yok yok varmış bu zaten. Ben unutmuşum herhal.

O değilde Jackin gövdesi kare bildiğin. O kemeri dikine takabilir çok net.
Adamın o'su bile komik.
Bunlar beşik kertmesi miymiş... :(
:(
Bu resim kime ait? Bu kaidou'nun sevgilisi vardı bir tane drake saldırıyordu hatta. Kim olduğu belli mi?
Linlin. Renkli sayfada var. Kaido'nun sevgilisi derken?

Herkes Zoro vs Jack diyorda yanilıyor.Ejder kesen Ryuma varken bizim Zoro vs Kaido rez alın.Ryumayada herkes kaç yapamazsın diyordu.
Bu savaş Zoronun Rayleighden Kral ünvanini alacağı savaştır.Samuraylara Lufy önderlik yapamaz Zoro gibi bi kılıç adami varken zaten samuraylarda kiliç yeteneğine bakar oda Toramanda yok.Iş zoroda sevsenizde sevmesenizde.

Şu an size çok büyük bir spoiler veriyorum bunu uluorta yaymayın da heyecanı kaçmasın. :)

Mangaka punk hazard arcında bir ejderhaya karşı Luffy ve Zoro'yu beraber dövüştürdü ve kazandırdı.Tüm novalar,Law ve müttefikler yenilip çaresiz kalınca meydana iki babayiğit çıkacak.

Luffy - Zoro vs Kaidou göreceğiz ve zaten zayıflamış olan Kaidou yenilecek.

Mangaka Punk Hazard arcta bunun provasını yaptırdı ikisine ve bize prototipini gösterdi.Orada geleceğe dair büyük bir mesaj vardı.
O kadar da büyük bir spoiler değil. :(
Shuten/Ashura ise ve önceden Oden'e çalışan biri ise neden Oden'le bozuşmuşlar acaba ? Ki Ashura ve Shuten %99.9 aynı kişi.

Zoro-Luffy vs Kaido.

Herkes Zoro vs Jack diyorda yanilıyor.Ejder kesen Ryuma varken bizim Zoro vs Kaido rez alın.Ryumayada herkes kaç yapamazsın diyordu.
Bu savaş Zoronun Rayleighden Kral ünvanini alacağı savaştır.Samuraylara Lufy önderlik yapamaz Zoro gibi bi kılıç adami varken zaten samuraylarda kiliç yeteneğine bakar oda Toramanda yok.Iş zoroda sevsenizde sevmesenizde.
Zoro jack davası bitti şimdi de kaido mu başladı yapma dostum tamam zorocuyuz ama o kdr da değil :)

Minklerle günlerce savaşan, Amirallerin olduğu filoya yanında ki çöplere rağmen ne varmışki diyen, 5000 metrelik Fil'i öldürcem diyen ve 0 korku emaresi gösteren Jack Kaido'ya direk Efendim ayağı çekiyor. Her yeni bilgi de Kaido büyüyor.

Şişman samuray ödülü olsa 400 milyon'dan aşağı adam değil.

Benim en çok dikkat ettiğim nokta şişman samurayı müttefik yapma istegi. Kaido öyle kendi mekanında olay çıkaran ve baş adamlarından birini yaralayan adamları görmezden gelicek birisi değil. Buda demmekki adam harbiden büyük bir savaş çıkarmak istiyor ve güçlü müttefikler arıyor. Jack'e çocukları getir demesi onları da müttefik yapmak istemesi.

Minklerle günlerce savaşan, Amirallerin olduğu filoya yanında ki çöplere rağmen ne varmışki diyen, 5000 metrelik Fil'i öldürcem diyen ve 0 korku emaresi gösteren Jack Kaido'ya direk Efendim ayağı çekiyor. Her yeni bilgi de Kaido büyüyor.

Şişman samuray ödülü olsa 400 milyon'dan aşağı adam değil.

Benim en çok dikkat ettiğim nokta şişman samurayı müttefik yapma istegi. Kaido öyle kendi mekanında olay çıkaran ve baş adamlarından birini yaralayan adamları görmezden gelicek birisi değil. Buda demmekki adam harbiden büyük bir savaş çıkarmak istiyor ve güçlü müttefikler arıyor. Jack'e çocukları getir demesi onları da müttefik yapmak istemesi.
Hmm mantıksız değil aslında. Luffy'nin yaptıklarını da gazeteden öğrenmişti zaten. Bundan dolayı saflarına katmak isteyebilir bizimkileri.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık