Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 921: Shutenmaru

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    259
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
3.Mistik Zoan'da Kaido yani, Katakuri'nin logia olmaması gibi bir sürpriz olmazsa.

Bu hayvanın karşısında Anka ile Buddha bile zor dayanır gerçi, çin ejderhası boru değil.

Bununla birlikte ana seride uçma yeteneği veren beş Şeytan Meyvesi tamamlanmış oldu.

Tori Tori no Mi, Model: Falcon (Şahin)
Tori Tori no Mi, Model: Phoenix (Anka)
Tori Tori no Mi, Model: Owl (Baykuş)
Hebi Hebi no Mi, Model: Dragon (Ejderha)
Fuwa Fuwa no Mi (Süzülme Meyvesi)

Seri dışında olan ve uçma gücü veren meyveleri de yazalım.

Tori Tori no Mi, Model: Eagle (Kartal)
Batto Batto no Mi, Model: Vampire (Vampir)

3.Mistik Zoan'da Kaido yani, Katakuri'nin logia olmaması gibi bir sürpriz olmazsa.

Bu hayvanın karşısında Anka ile Buddha bile zor dayanır gerçi, çin ejderhası boru değil.
Sengoku kafa tutar ama üstünlük Kaidou'da olur.Wb ise geri püskürtür yanına yaklaştırmaz üstünlük beyazsakalda olur diye düşünüyorum.

Oyaji'den iyi bir dayak yemiştir. En azından benim beklentim öyle. Oyajinin yeteneği kadar tehlikeli bir yeteneği var . Ama tam güçte Oyajinin meyvesi kazanır diye düşünüyorum ben.
Zaten o yüzde yüz oyajiden baska kime yendi diğer 6 kişi kim :D benim tahminim denizcilerden garp var yenmiş olarak vücudun da ki yara izini akainunun yaptığını tahmin ediyorum yenmişmidir ne olmuştur bilemem ama iz bence ona ait .

Sanji'nin bu kadar ezilmesini, kötülenmesini haksız buluyorum. Adam gerektiği yerde gerekeni yapıyor, tayfa için şimdiye kadar birçok şey yaptı yazık yahu...
Kaido'ya gelirsek tasarımını çok beğendim, Momo sayesinde Luffy hasar verebilecek hale gelebilir ne bileyim aura falan verir meyveyle alakalı birşey işte.

Oyaji'den iyi bir dayak yemiştir. En azından benim beklentim öyle. Oyajinin yeteneği kadar tehlikeli bir yeteneği var . Ama tam güçte Oyajinin meyvesi kazanır diye düşünüyorum ben.
Kaido gibi bir adama bu meyvenin kattığıyla gura guranın katkısı çok başka bence de. Wb ejder meyvesi yemiş olsa bir tık güçsüz olurdu.

Jack de Zoro gibi çöp. Shu onu keserken b.haki basamadı. Diyecektim ki bir sonraki panelde çok yüksek seviye "düello" ifadesini gördüm. Reis düello olduğu için hakisini kapatmış meğerse :a:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık