Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 920 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zamana yolcuğu meyveye bağlaması iyi oldu diğer türlü makine teknoloji işine girse laflar hazırlardım .

Bu arada Kozuki'nin geri gelecek olmasına dair bir şeyler dile getirmeye neden göz yumulmadığı 919 ve 920'de tamamen belli oldu gibi.

Roger ve WB bir samuraya aldanmış ve cümlenin devamında Oden onuru ile ölmüş deniliyor. Yani bu samuray iyi görünüp sırtından mı vurmuş acaba bu ikisini. Karışık bölüm çıkaydı iyidi.

Oden Ashura Doji yi öldürmeden alt etmiş öldürmediyse iyi olduğuna vs inanıp güçlü olduğu için sağ kolu yardımcısı vs yapmıştır hep aynı hikaye.Zoro Ashura Doji nin oğlu değilse bende birşey bilmiyorum.

Bölüm bilgilendirici. Bölüm çıkınca ayrı yorum yapacağım ama şimdilik aklıma gelen olasılıkları yazayım. Öncelik ile Zoro'nun kaybolması bir aksiyon getirecek bence. Hem de bununla birlikte Zoro hikayeyi duymamış oluyor buda ilginç. Oden gerçekten Zoro'nun babası olabilir. 20 yaşında yaptığı şeyler yani yeteneği, sürgün edilmesi ve belalı bir tip olması. Mesela Zoro da kendini Ronnin olarak tanıtmıştı. Ve bütün bunlara artı olarak birde Oden, Ryuma'nın torunu ise Zoro da öyle olur misss :D Bir de işaret olayı var acaba Zoro da var mı öyle bir işaret? Belki de yoktur belki de işaretler, başka yok edilmiş haneler varsa, dağılmış her hane içinden birer kişide vardır. Yada denildiği gibi bir bakarız bizimkiler kendine çizer her türlü uyuyor zaten. Şimdi Zoro da Zoro diyeceksiniz ama bu Arc Zoro'nun olabileceğini düşününce bunlar doğal. Momo'nun kardeşi de Tama olabilir. Yanlış hatırlamıyor isem ilk göründüğün de adamlara sinirlenip Kozuki hanesi geri dönecek falan diyordu. Bir de Tama'nın o adamın yanın da kalması da ihtimali güçlendiriyor bence. Adını falan da güvenlik için değiştirmişlerdir. Zaten oda geleceğe geldi ise küçük olması da normal.

Son olarak altta ki resimlerde Ay falan var. Acaba bunlar gönderme olabilir mi? Bunlar aklıma gelen şeyler saçma yada değil bilmiyorum ama olabilir.

Roger ve WB bir samuraya aldanmış ve cümlenin devamında Oden onuru ile ölmüş deniliyor. Yani bu samuray iyi görünüp sırtından mı vurmuş acaba bu ikisini. Karışık bölüm çıkaydı iyidi.
Bana da öyle geldi.

Olay anlatımı sonrası Oden'den bahsedilmesi sanki Wb-Roger ikilisini Oden kandırmış gibi bir algı oluşturuyor.

Kaido Çiçek başkenti mi işgal etmek istiyormuş ?

Bu bahsi geçen Ashura ile ilgili ilginç şeyler çıkabilir. Zoro'ya bağlanır muhtemelen.

İnu Kuri'ye mi gelmiş ?

Bazı şeyler tam net değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık