Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 920 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Smoker'in japonyada yaşadığını düşünmeye başladım, meyvenin ismin bile doğru söylemişti dün:sapkali:

Zoro gene kayıplarda, Allah'ın noobu :of:

Wb ve Roger'i adada sorun yok diye kandırmışlardır fazla heyecan yapmaya gerek yok.

Amaneden böyle espri yapmayı nerden öğrendi? :oleyo2:

Boş beleş bölümmüş resmen. O zaman şu 9 kişinin bizimkiler olmadığı belli oldu ayaklardaki ay sembolünden.

Şimdi anlamadığım olay şu: Bunlar geleceğe gelmiş de geri dönecekler mi? Ne olacak nasıl olacak Wano düzelince?

@MrFoseptik Teşekkürler :oleyo2:
Geri dönmeyecekler. Toki ölmüş zaten. Her şeyi geçtim Oda meyveyi anladığım kadarıyla sadece geleceğe gidebilmeyi sağlayan bir meyve olarak tasarlamış. Bu da meyvenin çat pat kullanılmasını engelliyor. Sonuçta gelecekte yolculuk yaptınmı bir daha geri dönüşün yok. O yüzden çok iyi düşünerek kullanman gerekiyor.

@amaneden

''Fall for'' aşık olmak , vurulmak anlamlarına geliyor ama sıkıntı olan ''A samurai'' dan him olarak bahsedilmesi. WB ve Roger herhalde bir adama vurulmamışlardır? :D Daha çok kendi davasına inandırılmış gibi bir şey olacak herhalde? :D

@Densetsu no Samurai Zoro bişeylerin sesini duyup gidmiş olabilirmi .Lufy ve Momo'nun Zou'da duyduğu sesler gibi. Ben aslında böle açıklamalı bölümleri seviyorum , her bölüm ekşın dövüş beklememek lazım zamanı gelince onlarda olacaktır. Çeviri için tşkler @MrFoseptik
Umarım öyledir. Yoksa durduk yerde gitmesine ve Luffy'ye de birşey söylememesine mantıklı bir açıklama yok şu an. Ya da Oda Zoro'yu belli bir olayın içine sokacağı için kurgu çatısı altında uzaklaştırdı Luffy'lerden. Yakında çıkar kokusu. @MrFoseptik teşekkürler :sapkali:

Konuyu açıyor olmasa engelleyeceğim şahsen. Böyle boş yorum görmedim zira. Adam ekran başına kitleniyor, bekliyor, kontrol ediyor, foruma atıyor ve yaptığı yorum: "Boş." Well... I have some news for you... :)
Konuyu onun açtığını görmemiştim. Dediğin gibi uğraşıp boş diyorsa hakikaten ilginço_O

''Fall for'' aşık olmak , vurulmak anlamlarına geliyor ama sıkıntı olan ''A samurai'' dan him olarak bahsedilmesi. WB ve Roger herhalde bir adama vurulmamışlardır? :D Daha çok kendi davasına inandırılmış gibi bir şey olacak herhalde? :D
Seride gay alfa erkek istemiyorsunuz, ben anladım.
Rica ederim arkadaşlar. :sapkali:

Fall for aldanmak, tongaya gelmek manasına da geliyor. Birisi Roger'i de WB'i de kandırmış demek istemiş olabilirler. Ben de böyle çevirdim.
Gördün mü words'leri sen. Hele onu söyle. Nasıl da aldın teşekkürleri. Heheyt.
Konuyu onun açtığını görmemiştim. Dediğin gibi uğraşıp boş diyorsa hakikaten ilginço_O
Aylardır aynı kafada. :oleyo2:

Rica ederim arkadaşlar. :sapkali:

Fall for aldanmak, tongaya gelmek manasına da geliyor. Birisi Roger'i de WB'i de kandırmış demek istemiş olabilirler. Ben de böyle çevirdim.
Aynen
(...)
ve hikayenin can alıcı noktasına geldiklerinde Kinemon, whitebeard ve rogerı "tuzağına düşüren" samuraydan bahsetmeye başlar.
(...)

Wano güzel olacak. Gizli, kuytu köşelerde yapılan planlar, Ülkeyi kötü yöneten Shogun'u indirme planları, 20 yıldır bekleyen ayırt edilebilsinler diye ayak bileklerinde ay işareti olan Samuraylar, 20 yıl sonrasına seyahat etmiş eski Shogun'un ailesi, bütün bir ülkeye bela olmuş Kaido Tiranı ve yıkımcılar, gelecek vaat eden son 2.5 yılda çok büyük olaylara imza atmış Mugiwara tayfası, Ay altında vahşi formlarına geçen kurt adam vari ırk Mink'ler ,öteden beriden toplanan isyan ordusu... Baya iyi olacak.:D

@amaneden

WB ve Roger'ın ikisi birden böyle çıkmasın bir zahmet.

@MrFoseptik

Olabilir hocam ben de o manaya gelecek şekilde ikna edilmişler diye çeviriyorum. Tongaya gelince her ikisinin de kötü bir amaç için kandırıldığı anlamı çıkıyor ama ben o samurayın Oden olduğunu düşündüğüm için ''ikna etmiştir'' daha iyi uyar diye düşündüm.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık