Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 920: Oden’i Seviyorum

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    216
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oden, sürgün edildiğinden dolayı tahtta olan hakkını sonsuza kadar kaybetmiş olabilir. Orochi'nin soğan erkeği çıkma ihtimali aşırı düşük zaten. 3 Calamities'in ortalamasında biridir bence.

Bu arada son cümledeki "Orlando" kelimesini anlamadım.
Wanoland?

Meyvesini uyandırıp mamut dişlerini keskin hale dönüştürür, en güçlü nitoryu kullanıcısı olduğu ortaya çıkar sonra Zoro tarafından az bir farkla ona üstün gelip yener.
Jack hantal biri gibi. Pek bi kılıç şov falan veklemiyorum dişi de geçiremez öyle kolay kolay. :( Bir şey görmekdik ama tahmin işte... Zoro yenecek muhtemelen. Luffy için kolay rakip sanki.

Bu Kaido neden Orochi'nin tetikciliğini yapıyor acaba. Len o kadar hava basıyorsun millete çakal çukalla ortaklık yapıyorsun. Neyse, iyi bölümler bizi bekliyor gibi bir his var içimde. Dressrosa'dan daha kapsamla bir intikam hikayesi olacak, aksiyon bol olacak.

Mangaka güzel çakallık yapmış.Geçmişe gitmek yok ama şekillenmeyen geleceğe gidiş var :D Maksat sorular sorulmasın 800 sene öncesinde.Ama şu da var kadın ölmüş ise meyve nerede ? Kitapta yazıyor mu adı sanı ? Yine buga sokacak işler yaptı ya neysem.

Yıkımcılara bakıyorum, Bir de bizimkilere olmuyor ya. Kaido'yu saymıyorum bile.

En güçlü adamımız Luffy oda Yıkımcı seviyesi işte.

Marco gibi ek güçler lazım yoksa iş zor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık