Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 920: Oden’i Seviyorum

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    216
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu zamana kadar evdeki hesap çarşıya uymadı. Bundan sonra da uyacak değil. Beklenmedik şeyler mutlaka olacaktır. Plan ilk olarak ne zaman bozulacaktır ya da kim bozacak bunu bekleyelim biz.

Onigashima şeytanların adası olarak geçiyor.
9 kuyrukluların evi olarak bilinirmiş. 9 kuyruklu tilkiden bahsediyor heralde.
Gün batımında yok olan bu adanın etrafında bir bariyer varmış ve sadece Su Ejderi tarafından yok edilebirmiş ama Otohime (Bizim otohime resmen bu) tarafından yok edilmiş.
Adada bir çok labirent ve bulmacalar varmış.

Cidden daha çok ilginç bilgiler var ilgisini çeken ve ingilizcesi olan bir baksın derim. Narutodaki tobinin aynısından falan da bahsediyor hikayede.

http://okami.wikia.com/wiki/Oni_Island

Meyveyi anlamadım.Olmuş geçmişe değil de olmamış geleceği mi yolluyor ? Ve geldikleri yer kadının yolladığı yer mi onları ?

Kaido ejderha meyvesi yemiş bir Oni olabilir. Ejderha Japon samuray kültürü , ninja felan Wano tam kendi kültürlerini yansıtıyor. Luffy kaplan Kaido ejder savaşırlar ne güzel.

Meyveyi anlamadım.Olmuş geçmişe değil de olmamış geleceği mi yolluyor ? Ve geldikleri yer kadının yolladığı yer mi onları ?
Geçmiş gitmek imkansız diyor. Ama geleceğe gitmek mümkünmüş kadının dediğine göre bayadır yolculuk ediyor yani ilk zaman yolculuğu değil. 800 yıl öncesinden bile gelmiş olabilir. En sonunda buraya vardım burası benim son durağım burada kalmalıyım deyip bunları gönderiyor.

Plan falan yapıyorlar ama planın işlmeyeceği ve her şeyin sarpa saracağını ve göklerden bir
şeyler ineceğini hepimiz biliyoruz.

Ben şahsen gökten şunu bekliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık