Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

92. Oscar Ödülleri

Ustalar boş beleş adamlar ya. Özellikle bi tanesi 3.5 saatlik film yapıp toprak altından getirdiği dedelere CGI basmış. Öbürü 1969 fantezisini yaşamış. Usta dedikleriniz tırt adamlardı.
Filmde tırtlık bir mevzu yoktu.Bu kadar gömmek pek doğru değil.Sana hitap etmemiş olabilir ama tırt ağır oldu biraz.

Üye silindi 1004

Filmde tırtlık bir mevzu yoktu.Bu kadar gömmek pek doğru değil.Sana hitap etmemiş olabilir ama tırt ağır oldu biraz.
Bence de ağır oldu ya. Scorsese dedemizin gençliğine ayıp etmiş oldum fakat işte yaşlılık bazen yaramıyor insana. Ayrıca yıllardır uyguladığı formülü tekrar etmeye çalışması hitap etmelik bir mevzu değil. Tarantino baştan aşağı tırt işte. Kendisi bile "ben çalarım çırparım birleştiririm size geri satarım" diyen bir adam. Fakat fanları çok yüceltiyor.

Bence de ağır oldu ya. Scorsese dedemizin gençliğine ayıp etmiş oldum fakat işte yaşlılık bazen yaramıyor insana. Ayrıca yıllardır uyguladığı formülü tekrar etmeye çalışması hitap etmelik bir mevzu değil. Tarantino baştan aşağı tırt işte. Kendisi bile "ben çalarım çırparım birleştiririm size geri satarım" diyen bir adam. Fakat fanları çok yüceltiyor.
Bunun yüceltme ile alakası yok.Kendine has bir anlatım biçimleri var yönetmenlerin beğenirsin beğenmezsin.Ben iki filmi de beğendim bana göre de tırt diye yorum yapanlar tamamen gündem olma peşinde.

Ustalar boş beleş adamlar ya. Özellikle bi tanesi 3.5 saatlik film yapıp toprak altından getirdiği dedelere CGI basmış. Öbürü 1969 fantezisini yaşamış. Usta dedikleriniz tırt adamlardı.
Bence çok iyilerdi. Aday filmlerin hemen hemen hepsini izledim, içlerinde neredeyse hiç eleştirecek bir şey bulamadığım film Irishman idi. Yaşlı olmaları ve bunlara yapılan makyajlar çok göze batıyordu ama filmi, ustaların veda ritüeli olarak gördüğüm için bunu görmezden geldim.

Parasite güzel film ama son sahnesi ile çok net kendi ayağına sıkan bir filmdi. Sırf o sahne bile ''en iyi yönetmen'' ödülü verilmemesi için yeterli sebep.

Yıllardır aynı formülü uygulamıyor. Goodfellas dışında mafya filmi mi var adamın? Çeşit çeşit film yapmış. O konuda hakkını yedirmem!

1917 gelse de izlesek :)

Oyuncak hikayesinin oscarı alması bekleniyordu sanırım ama ben bedenimi kaybettimden yana oy verirdim

Joaquin ne boş yapmış öyle...... Allaxtan Joker'i izlememişim. Son nefesime kadar düşmanın olacağım Joaquin...........

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık