Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 919 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gelmiş geçmiş en uzun arc ile karşı karşıyayız ve en heyecanlı arc olacağı zaman muhabbetinden dolayı tarafımca onaylandı.:) rocks olayı hakkında pek bilgim Yok beni aydınlatabilecek var mı? @Smoker
Kayalar denen bir grup bundan 40 yıl önce denizleri domine ediyormuş. Roger'dan önce denizlerin hakimi onlarmış. Garp bir şekilde bunların icabına bakmış. Grubun lideri öldükten sonra kayıplara karışmışlar. Son birkaç yıldır da yeniden güç toplamaya başlamışlar. Bunlardan başka bir bilgi de verilmedi.

Kayalar denen bir grup bundan 40 yıl önce denizleri domine ediyormuş. Roger'dan önce denizlerin hakimi onlarmış. Garp bir şekilde bunların icabına bakmış. Grubun lideri öldükten sonra kayıplara karışmışlar. Son birkaç yıldır da yeniden güç toplamaya başlamışlar. Bunlardan başka bir bilgi de verilmedi.
Oda'nın sonraki Villain dediği bu arc için miydi? Yani daha doğrusu Totland'tan sonrasını kastediyordu di mi?

Zamanda atlamayı sağlayan şey, Wano'da bulunan portal gibi bir şeyse, ben Zoro'nun da bu portaldan geçmiş olabileceğini düşünüyorum. Yön duygusunun olmamasını, Wano'yu ve ailesini unutmasını bu zaman atlamasına bağlayabilir.

Bir şey de dikkatimi çekti; Momonosuke ile Tama şu an aynı yaştalar.

Ne güzel tavsiye veriyon? 50 yıla Wano kalmaz her yer fabrika olur başa da Shogun'un çocukları ya da Kaido'nun çocukları geçer sistemlerini oturturlar.:D
20 yılda direniş mi kalmış? 100 yıl yap, maksat onu korumaksa ya da Momo gitsin 30 yıl eğitim yapsın. :D Çocuk olarak 20 yıl sonra ne yapacak? inu ve Neko'dan yardım almaksa amaç 3 ay yaparsın. İşin tuhafı da bu Jack falan 20 yıldır bunları mı arıyor. Minkleri 20 yılda mı bulabildi. Soruların sonu yok. Lufy'yi denklemden çıkar. Momo'nun şansı var mı Wano'da? Yapılan şeyin mantığı yok. Kehanet olayı falansa Lufy seçilmiş kişidir, başardığı bir şey yok. Kaderini yaşıyor deriz.

Kaido ‘nun ölümsüzlüğü bilinmiyor belki sonsuza kadar yaşayacak . Oden ‘in zamanında bir kahin büyücü bunu lanetledi belki Oden de ölmeyeceğini bildiğinden 20 yıl olayı oldu . Geçmişten gelip hiç yaşlanmadan belki yüzyıl şafağı getirecek ekibi arayacaktı Kinemon ve saz arkadaşları.
iyi de niye 20 yıl? 20 yılda müttefik mi kalır? Üstte yazdıklarıma da bak. Zaman olayında sorular bitmez. Çocuk kurtulsun diyorsan 200 yıl yaparsın, ülke içinse 3 ay yaparsın.

Oda'nın sonraki Villain dediği bu arc için miydi? Yani daha doğrusu Totland'tan sonrasını kastediyordu di mi?
Beyazbıyık Ile bağlantısı olan şimdiye kadarki en güçlü düşman gelecek demişti. Bakkin ve Beyazbıyık zamanında aynı gemide bulunmuş. Bu en güçlü düşman Kayalar mensubu biri çıkabilir yani.

Zaman yolculuğu tek yönlü ve sadece ileri doğru olabiliyorsa toparlar. Ama geçmişe gitme varsa zor.

Katakuride k. haki, geleceği görme işini kıvırabilmişti bu Oda ama burada ne yapar bilemedim. Momonun Roger muhabbeti de bi yerlere bağlanacak sanırım.

Bu arada “üyeler açıyor konuyu, engellediğim biri olduğu için göremiyorum bu nasıl iş vs” diyen mister, konu için teşekkürler. :)

Beyazbıyık Ile bağlantısı olan şimdiye kadarki en güçlü düşman gelecek demişti. Bakkin ve Beyazbıyık zamanında aynı gemide bulunmuş. Bu en güçlü düşman Kayalar mensubu biri çıkabilir yani.
Belki de kaptanlarını diriltmeye çalışıyorlardır. 40 yıl sonra başarmışlardır.

20 yılda direniş mi kalmış? 100 yıl yap, maksat onu korumaksa ya da Momo gitsin 30 yıl eğitim yapsın. :D Çocuk olarak 20 yıl sonra ne yapacak? inu ve Neko'dan yardım almaksa amaç 3 ay yaparsın. İşin tuhafı da bu Jack falan 20 yıldır bunları mı arıyor. Minkleri 20 yılda mı bulabildi. Soruların sonu yok. Lufy'yi denklemden çıkar. Momo'nun şansı var mı Wano'da? Yapılan şeyin mantığı yok. Kehanet olayı falansa Lufy seçilmiş kişidir, başardığı bir şey yok. Kaderini yaşıyor deriz.

iyi de niye 20 yıl? 20 yılda müttefik mi kalır? Üstte yazdıklarıma da bak. Zaman olayında sorular bitmez. Çocuk kurtulsun diyorsan 200 yıl yaparsın, ülke içinse 3 ay yaparsın.
Kinemon ve Raizo zaten şu an bildiğimiz yılda yaşıyor. Yani işin tuhafı bu geçmişten gelme olayını Jack ve diğerleri biliyor olmalı yoksa mezarı olan Raizo'u niye eşşek gibi arasın.

20 yıl olayı Luffy'nin seçilmiş olması bence kesin. Luffy seçilmiş kişi zaten. Kaderini yaşıyor dediğin gibi , her türlü durumdan sağ çıkması şans gibi faktörler seçilmiş kişi olduğunu doğrular.

Luffy'nin şafağı getireceğini Inu ve Neko'da söyledi. Belki o ikiside geçmişten geldi.

Zaman o an durdu mu ne oldu.

Bu ekip 20 yıldır dünya da mı , şafağı getirecek ekibi mi bekliyor.
Bunun açıklaması nedir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık