Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 919 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Lanet ve büyü gibi şeyler doğrudan şeytan meyvesine bağlanabilir aslında. Wano'dakiler şeytan meyvesi hususunda avel olabilirler zira. İşlerine gelene büyü, işlerine gelene lanet derler.

Sanji ve Nami tarafını ayırmanın manası kaldı mı şimdi? Ben o taraftan da bir aksiyon falan bekliyordum ama bu bölümde direkt topladı tayfayı :(

Zoro-Sanji vs Jack'i imkansız görüyordum(ayrı yerde olduklarından dolayı) ama İnu-Neko olmazsa bunlar olacak gibi. Luffy olasıklardan çıktı artık.

Yahu Oda temiz oynadı sıçmayacak sakin. Bu böyle onlarca kez olabilecek bir zamanda yolculuk değil muhtemelen sadece 1 defa oldu.

Momonosuke 6 yaşında iken Roger ile tanıştı şuan ise 8 yaşında. Olaylar tamamen ortaya çıkıp zaman düzeldiğinde Momonosuke şuan ki zamanda 28 yaşında olacak. Luffy ile konuştukları sırada ''Keşke daha büyük ve güçlü olsaydım'' tarzında ki konuşması gerçekleşecek. Meyvesi de iyi zaten bir yerlere gelir.

Diğer tarafta ise Kanjuro ve timi ise yaşlanmış bir halde gözümüze görünecek. Diğer tarafta ki kişiler ise şuan hala normal zamanda ilerlemiş kişiler. Kısacası Wano'nun zamanında bir problem yok şuan normal zamanda ilerliyorlar. Şurada
öldü olarak görüğümüz kişiler aslında ortadan kayboldular ve şuan karşımızdalar. Bu adamlar tekrar eski hallerine döndüklerinde biri ölür mü bilmem ama Momo'nun büyük biri olarak karşımıza geleceği kesin gibi.

He bir de bu büyük ihtimalle meyve yeteneği sebebiyle yapılmış bir şey. Öyle herkesin gerçekleştirebileceği bir şey yapmaz Mangaka yoksa diğer arkadaşların dediği gibi boku çıkabilir. Oda bunu düşünmüştür tabi meyveyi şuan ki zamanda Wano da biri kullanabiliyorsa bilemem...

Neden 20 yıl sonrası? Neden Luffy'lerin olduğu bir zaman? Gönderen kişi kasıtlı olarak mı yaptı yoksa tesadüf eseri mi? Ya da geçmişe dönüp tüm olanları engellemek, düzeltmek varken, neden geleceğe gönderip ve bir kurtarıcı bulmak istemiş? Zaman da yolculuk etsen bile tüm kaderleri değiştirsen bile engel olamayacağın bir nihai güç karşısında kim ne yapabilir? Yoksa tüm bunlar yaşanması gereken bir zorunluluk mu?

Neden 20 yıl sonrası? Neden Luffy'lerin olduğu bir zaman? Gönderen kişi kasıtlı olarak mı yaptı yoksa tesadüf eseri mi? Ya da geçmişe dönüp tüm olanları engellemek, düzeltmek varken, neden geleceğe gönderip ve bir kurtarıcı bulmak istemiş? Zaman da yolculuk etsen bile tüm kaderleri değiştirsen bile engel olamayacağın bir nihai güç karşısında kim ne yapabilir? Yoksa tüm bunlar yaşanması gereken bir zorunluluk mu?
kaidoyu yeneceklerini düşünüyorlar olay bu :)

Şu ay mevzusunu ne kadar sevmediysem şu geçmişten gelme mevzusunu bi o kadar sevmedim :(

Artık tayfa geçmişe gidip antrenman yapıp güçlenip geri döner.

Spoilerda tek sevindiğim kısım tayfanın geri toplanması.

Meyve olduğunu sanmıyorum. Portal olabilir. Bu portalı duydukları için Kaido nun işgaline uğramış olabilirler. Eğer meyve Oden de olsaydı öldürmezlerdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık