Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 918 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Size bilmem kaç bölüm öncesinden spoiler veriyorum. Zoro ve Ryuuma karşılaşacak.
Off efsane olurdu öyle bir şey olsa. Şu zaman teorisi doğru çıksa olabilir ama Oda böyle karmaşık bir hikaye örgüsüne kalkışmaz. Çok zor olması. Bir de öyle bir şey olur ve savaşırlarsa olayı nasıl mantıklı işleyecek? Ryuuma bence zirve halindeyken baya baya güçlüydü. En az Mihawk kadar olmalı diye tahmin ediyorum. En az Mihawk kadar varsa Zoro yenemezdi. Oda da böyle bir dövüşe sokmaz Zoro'yu.

Nasıl la? Wano da Ryuuma hala yaşıyor mu diyorsun :D Miras kılıç ve mezar hırsızlığı olayı biraz sıkıntıya düşürüyor sanki onu :(
Olaylar olaylarrrrrr diyorum :ehe:

Detaylar ilerleyen bölümlerde.

Off efsane olurdu öyle bir şey olsa. Şu zaman teorisi doğru çıksa olabilir ama Oda böyle karmaşık bir hikaye örgüsüne kalkışmaz. Çok zor olması. Bir de öyle bir şey olur ve savaşırlarsa olayı nasıl mantıklı işleyecek? Ryuuma bence zirve halindeyken baya baya güçlüydü. En az Mihawk kadar olmalı diye tahmin ediyorum. En az Mihawk kadar varsa Zoro yenemezdi. Oda da böyle bir dövüşe sokmaz Zoro'yu.
Konuşuruz ;) Az istirahat edeyim.

Teorilere baktım da şöyle millet yok
Wano’da zaman duruyor veya wano aslında geçmiş zaman yok wano aslında hem gelecek hem geçmiş. Benim kafa iptal.
Zamanla alakalı bir şey var ama bakalım hayırlısı. Belki ruh transferi birisinin meyve gücüdür belli olmaz ;)

Şu zamanla alakalı şeyler %99 çıkmayacak ama keşke çıksa. Bütün ark Steins Gate gibi kafa yaksa filan. Ne güzel olurdu :D

Aynen Kaido ve Big Mom'ın peşlerine düşeceğini öngördüğündeki gibi heyecanlıdır.:D
Hiçbir çıkarım, mantıklı bir önerme yapmasın mı? O zaman eğitim falan da yapmasalardı. Taktik maktik yok, bam bam girselerdi. Hatta şimdi de hiç ittifak falan yapmasınlar, direk dalsınlar Kaido'ya. Zoro, kendisi için korkmaz ama tayfa için endişelenir. Ya da en son Kinemon'a verdiği sözden dolayı da endişelenmişti mesela.

Akainu seni gandırmışlaaaar goş yolla kizaru’yu şöyle güzel bir temizlik yapsın.
Hayırdır kim kimin mezarını dikiyor leen :at:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık