Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 918: Luffytaro İyiliğin Karşılığını Öder

Bölüm Nasıldı?

• Çok İyi

• İyi

• Orta

• Kötü

• Çok Kötü

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ace geri döndüğümüzde burayı insanların her gün doyasıya yemek yiyeceği bir yer yapacağız dedi. Onun yerine Luffy geldi.
Ace'in verdiği sözleri Luffy getirecek gibi gösteriyor Oda. Tama ciddi gelebilir.

Jack vs luffy olacak luffy onu görünce çok sinirlenerek direk g4 basıp King Kong vuruşu ile Jack e tek atacak bunu da buraya bırakayım..

Şu bölüm yorumların da gelip birilerinin fanlarına(şu fanlar şöyle bu fanlar böyle diye) ha bire çakıp çakıp gidenler yok mu, çok rahatsız ediyorsa adamların yorumları engelle gitsin bu kadar mı zor bak ben seni engelledim şimdiden.
O avukatlık yapıyor. Yoksa kendi düşünceleri değil.

Law plancı biri ve karakteri böyle, Jack falan hikaye gerekirse tek saldırır ama dikkati çekmek istemiyor. Kaido ve diğer yıkımcılar buraya baskın verirse ne olacak? Dur ben Mom'ı indirip geleyim diye buradan da kaçacaklar. Ace'ye sallayan Lufy fanları boş yapmasın, Mom'a meydan okuyup ben kaçmadım. Mom ordusunu yollayıp Baa'nın içinden geçmiş olabilir.

Zoro ve Law iyi ikili oldu, yeni canavar üçlü bunlar oldu. Law varken kimse Sanji'yi aramıyor. Hawkins'in belli bir planı var gibi duruyor. Bege gibi ihanetçi çıkacaktır. Lufy ve at kadın sahnesi komikti. Bölüm güzeldi.

Ace nasıl bir kralsın sen ya. :)

Size kalmış gerçekten ama iki tarafıda sevenler var :D

adam çünkü luffy ve zoroya oranla zeki,bir plan var ve geniş kapsamlı düşünüyordur,jacke haber gitti ordan kaidoya diye düşünür,farkındaysan Hawkins de tayfayı tanıyor diye çekindi,korkaklığa getirmeye gerek yok bence
Korkak demedim ki zaten :)
Endişelensin ona da bir şey demiyorum ama her bölüm endişelenip durursa ve hep böyle kasıntı gezerse bu çok fazla göze batıyor.
Endişelensin sıkıntı yok ama fazlası okuyucuya iyi yansımıyor onu demeye çalışıyorum.

Law belli ki hala gizliyken bişeyler yapmak istiyordu. Savaşta avantaj kazandıracak bişeyler yapacaktı büyük ihtimalle. Jack’ten bi zahmet korksun zaten ama bu kadar da abartmayın adam yonkou indirmek için orda.
luffy ve zoro yanındayken jack’ten o kadar korkacak olsa wano’ya gitmezdi.

Luffy yüzünden şimdiden komutanlarla uğraşmak zorundalar. Law’ın derdi bu.

Law plancı biri ve karakteri böyle, Jack falan hikaye gerekirse tek saldırır ama dikkati çekmek istemiyor. Kaido ve diğer yıkımcılar buraya baskın verirse ne olacak? Dur ben Mom'ı indirip geleyim diye buradan da kaçacaklar. Ace'ye sallayan Lufy fanları boş yapmasın, Mom'a meydan okuyup ben kaçmadım. Mom ordusunu yollayıp Baa'nın içinden geçmiş olabilir.

Zoro ve Law iyi ikili oldu, yeni canavar üçlü bunlar oldu. Law varken kimse Sanji'yi aramıyor. Hawkins'in belli bir planı var gibi duruyor. Bege gibi ihanetçi çıkacaktır. Lufy ve at kadın sahnesi komikti. Bölüm güzeldi.

Ace nasıl bir kralsın sen ya. :)
Geçmeyecek. Sen demiyor muydun mantık aramayı bıraktım diye? Baratie de zarar görmeyecek. Jinbe de ölmeyecek. Pedro öldüyse şükredelim. Biz bunları öne sürüp "Mom düşecek düşmezse..." diye makul bir mantık kuruyorduk.

Orada ömrü alınan halk dramı da vardı fakat ne hikmetse ömrü çalınan masum bir kız çocuğu yahut kadın Luffy'e bi parça ekmek vermedi. İşte bizim gözden kaçırdığımız detay da buydu. Bu sahneler ne hikmetse sadece mangaka rakibi düşürmek istediği zaman oluyor. Sonra da Luffy "Ekmek mutaf çarpsın ki X'in kıçını tekmeleyeceğim." geyiği yapıyor ve sonuç olarak o X iflah olmuyor. Boşu boşuna iddia kaybettik. Kaido için ise hem Momo hem de Tama var. Zaten Kaido'nun düşmesi de iddia konusu yapılmıyor.

Neyse, bu seride görünene, o an için makul gelene göre değil de mangakanın hikayedeki o anki amacına göre yorum yapılması gerektiğini iyice anladım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık