Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 917: Yiyecek Hazine Gemisi

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    188
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hawkins hiç bir zaman güçlü bir algı oluşturmadı bende, en büyük artısı darbe aldığında kuklalar bitene kadar kendisi zarar görmüyor, bunun dışında ne savunma ne de saldırı gücü açısından caydırıcı bir tarafını göremedik. Diğer taraftan kişiliksiz adamın teki, bu yüzden Law'ın çok zorlanmayacağını düşünüyorum.
Aynı Law.

Sen ne kadar da meraklısın seriyi bırakmaya, sürekli bunu diyorsun gibi geldi :) Mazeret mi arıyorsun doğru söyle.
Kek arc devam ederken ciddi ciddi bırakmayı düşündüm, o sıralar seriden epey soğumuştum ve haala tam olarak ilgimi toparlayamadım. Şu an ise seriiyi bırakmak ya da devam etmek arasında çok bi fark yok, sadece yılların getirmiş olduğu bir alışkanlık var :D
Law damı kişiliksiz?

Luffy vs Jack yaklaşıyor gibi. Wano'nun yerli halkı yıkımcıların gücüne ve belki de Kaido'ya şahit olmuş insanlar. Luffy, sumocu ve Holdem gibilerini ne kadar teklerse teklesin o insanlar hala Luffy'nin onları Kaido'dan kurtarabileceğini inanmıyorlardır. Eğer Luffy, Jack'i alırsa Luffy'nin dövüşü Wano'da yayılmaya başlar ve insanlar da geleceğe dair ümit beslemeye başlayabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık