Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 917: Yiyecek Hazine Gemisi

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    188
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Shichibukai yendi, ama sonrakiler daha zor oldu. Lucci be Moriah dövüşlerine bakabilirsin.
Shiciler arasında güç farkı hep farklıydı. Buggy ile mihavk bir tutulamaz ki. Nasıl yonkoular birbirine yakın güçde görülüryorsa sağ kollar da çok farklı seviyede olmaz diye düşünüyorum. Elbette bu benim düşüncem :)

Katakuri'nin İnu'yu ilk 12 saatte yenebileceğini düşünüyorum. Cidden çok farklı tanıtıldı bu adam. Jack gibi değil.
Bence de alır öyle zorlanmazdı. Sonuçta yonkounun sağ kolu değil mi bu adam ? Kraker falan eder hadi belki 1 tık üstü ama o kadar. Kaide ve Mim sonuçta aynı liglerin adamları

Jack'in sağ kol olduğu kesinleşti mi? Ben hala 3. adam gibi düşünüyorum kart isimlerinden dolayı. Jack bence o kadar çok zorlamaz bu saatten sonra Luffy'i.

Shiciler arasında güç farkı hep farklıydı. Buggy ile mihavk bir tutulamaz ki. Nasıl yonkoular birbirine yakın güçde görülüryorsa sağ kollar da çok farklı seviyede olmaz diye düşünüyorum. Elbette bu benim düşüncem :)
Buggy'yi neden bu denkleme koyuyorsun? Gücü ile bu pozisyona gelmedi. İki yıl önceki Luffy, Shichibukai içinde sadece Crocodile ve Hancock'u yenerdi. Moriah'yı zorla ve bir sürü yardımla yenebildi zaten. Doflamingo, Kuma, Mihawk ve Jinbe'ye gücü yetmezdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık