Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 917 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji de muhtemelen İchiji'den güçsüz.
Ciddi olamazsın :(
Orda Kata’ya bodoslama dalan her karakter kaybederdi. Luffy bile başta tonlarca dayak yiyip kaçmak zorunda kaldı. İchiji kata’ya kaybetti diye ona güçsüz veya kötü diyemem çünkü orda hiçbir karakter kata’yı yenemezdi. Sanji bir kardeşini çizik bile almadan yendi. Diğerlerini de dövecekti ama tehdit edildiği için kimseye dokunamadı. Bir kardeşini çiziksiz yenen adam diğerini dövemeyecek mi :) kardeşlerinin arasında o kadar güç farkı olduğunu düşünmüyorum genellikle hep denk gösterildiler.

Ciddi olamazsın :(
Orda Kata’ya bodoslama dalan her karakter kaybederdi. Luffy bile başta tonlarca dayak yiyip kaçmak zorunda kaldı. İchiji kata’ya kaybetti diye ona güçsüz veya kötü diyemem çünkü orda hiçbir karakter kata’yı yenemezdi. Sanji bir kardeşini çizik bile almadan yendi. Diğerlerini de dövecekti ama tehdit edildiği için kimseye dokunamadı. Bir kardeşini çiziksiz yenen adam diğerini dövemeyecek mi :) kardeşlerinin arasında o kadar güç farkı olduğunu düşünmüyorum genellikle hep denk gösterildiler.
Niji'yi dövebileceğinin garantisi ne peki? Bence en iyi ihtimalle denk bir şekilde kapışırlardı. Ayrıca bence kardeşler arasında çok fark var. Yonji'nin daha güçsüz olduğu her halinden belli mesela. Mevzu tek yemek ise Sanji de Doflamingo'dan iki yedi, bu İchiji'nin durumundan daha da beter.

Şu komutanlar konusunda acele ediyorsunuz. Holdem, Speed, Batman.... Bunlar dış kapının dış mandalı. Halka biraz daha daralsın o zaman birşeyler daha iyi anlaşılır.

Niji'yi dövebileceğinin garantisi ne peki? Bence en iyi ihtimalle denk bir şekilde kapışırlardı. Ayrıca bence kardeşler arasında çok fark var. Yonji'nin daha güçsüz olduğu her halinden belli mesela. Mevzu tek yemek ise Sanji de Doflamingo'dan iki yedi, bu İchiji'nin durumundan daha da beter.
Dostum orda dofi yerine kaido bile olsa sanji yine dalardı ki adam ablasını korumak için Bm ye daldı. Orda amaç dofi ile dövüşmek falan değil dofi’yi tayfaya saldırmasını engellemek ve bunu iki defa başarıyor.
Law zaten sanji’yi sonradan aydınlatıyor meyesi hakkında sanji’de böylece aydınlanıyor. Kardeşleri arasında çok fazla güç farkı görmen senin düşüncendir dostum manga adamları hep aynı anda aksiyon halde ve aynı görevde çizdi. Yani aralarında belirli bir fark olduğunu gösteren bir sahne hatırlamıyorum.

En sevdiği arkadaşı ne alaka şimdi siz ne yaşıyorsunuz :Dddd

@Historia Oven dediğin adam Jackten yahni yapar.
Sarılışını görmedin mi? :D Hem Zoro reis daha Luffy'nin bir şeyini görmeden kankisi oldu. Yetmedi korsanız diye küçücük sandala bindi, onunla aç kaldı Luffy'e hep şunu yap bunu yap diyerek destek oldu. Saygınlık kazandırdı Usoop olayın da. Onlar öyle arkadaşlar ki anlatılamaz. :D :D

Senin dediklerinin garantisi nerede peki ?? Dediklerinin hepsi varsayım. Kardeşler arası sanjinin daha güçlü olduğu çizik bile almadan yonjiyi yenmesinden belli . kıyafetleri giyince ne olur bilemeyiz. Dofflamingo yu iki süpernova zor aldı. O olayı hiç karşılaştırmamak lazim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık