Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

917: Kutsal Topraklar Karıştı! İmparator Karasakal'ın Kahakası!

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    16
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Catarina Devon nasıl Absalom'un kılığına girebiliyor? Bütün zoan kullanıcıları istedikleri şekle bürünebiliyor mu?

Youtube'da Teach'in sahneyi izledim. Harbiden Oda'nın dediği gibi Teach tayfa girmelik olmuş.
Ama işte "seigi no tame" mottosunu takip ettiğimizden yapamazdım. Fakat 2. seçeneğim olurdu sanki.

Üye silindi 1004

@Kuroro bunlar baya baya sevgiliymiş. Kız Moria'ya geri dönecek diye tribe girmiş oha oha!!!! Pısırık Mihawk... Big Mom'ı ya da Kaido'yu yemek yaparken göremezsin.

Böyle bir şeyi Oda'nın onayı olmadan da yapamazsın. Bildiğin karakteri ilgilendiren bir mesele. Ciddi ciddi PeronaxMihawk gerçekmiş. Manga içerisinde hafif romantik bir havası vardı zaten, animeyle beraber iyice anlaşılmış oldu.

Mangayı okumamış olsam anime içerisinde öldüreceklerini düşünürdüm Moria'yı. Gerçi mangada da soru işareti olarak kaldı bu mevzu bir daha gösterilmediler. Fakat bence öldürmeyip kul köpek yapacaklar Moria'yı.

Bu arada Teach muazzam ortam kurmuş tayfasına katılasım geldi o derece. Bütün gün şamata.

@Kuroro bunlar baya baya sevgiliymiş. Kız Moria'ya geri dönecek diye tribe girmiş oha oha!!!! Pısırık Mihawk... Big Mom'ı ya da Kaido'yu yemek yaparken göremezsin.

Böyle bir şeyi Oda'nın onayı olmadan da yapamazsın. Bildiğin karakteri ilgilendiren bir mesele. Ciddi ciddi PeronaxMihawk gerçekmiş. Manga içerisinde hafif romantik bir havası vardı zaten, animeyle beraber iyice anlaşılmış oldu.

Mangayı okumamış olsam anime içerisinde öldüreceklerini düşünürdüm Moria'yı. Gerçi mangada da soru işareti olarak kaldı bu mevzu bir daha gösterilmediler. Fakat bence öldürmeyip kul köpek yapacaklar Moria'yı.

Bu arada Teach muazzam ortam kurmuş tayfasına katılasım geldi o derece. Bütün gün şamata.
Perona doğru tercihi yaptı. Bir tarafta tek bir tayfa üyesi için kendi başına yonkou mekanı basan aslan yürekli Gecko Moria, diğer tarafta tehlike kokusunu alır almaz yanında fazlalık olarak gördüğü kızdan kurtulmaya çalışıp kendi de bavulunu hazırlamaya başlayan komik bıyıklı bir loser... Elbette Moria'ya gitmeyi seçecekti.

Bu arada Toei bile Apoo'yu takmıyor. Supernova posterlerinin gösterildiği kısımda koymamışlar adamı. :hhh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık