Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 916: Wano’da Büyük Sumo Müsabakası

Bölüm nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 38 21.1%
  • İyi

Kullanılan: 72 40.0%
  • Orta

Kullanılan: 34 18.9%
  • Kötü

Kullanılan: 20 11.1%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 16 8.9%

• Kullanılan toplam oy
    180
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hazır olun ağır trollük geliyor.

Bence bu Okiku erkek çıkacak. :D

Zoro kadın olmadığını ve rol yaptığını anladı ve arkama saklanma gibi laflar ediyor.Ayrıca Oda yine efsaneden almış bunu şehir efsanesi.

Bu da lanetli arkadaş Luffy ve Zoro iyice ayvayı yiyecek benden söylemesi.Arcın teması bu.Wanoda attıkları adımda bile lanetleniyorlar görünüşe göre hadi bakalım hayırlısı.

Zoro kadın olmadığını ve rol yaptığını anladı ve arkama saklanma gibi laflar ediyor.Ayrıca Oda yine efsaneden almış bunu şehir efsanesi.

Bu da lanetli arkadaş Luffy ve Zoro iyice ayvayı yiyecek benden söylemesi.Arcın teması bu.Wanoda attıkları adımda bile lanetleniyorlar görünüşe göre hadi bakalım hayırlısı.
Super bir ayrinti bulmuşsun tebrikler...Bu videodaki hikaye okikunun garip davranislarini açikliyor. Vay köftehor Oda vay .

Tek başıma izbe bi otel odasında kalıyorum zaten yaptığın iş mi şimdi :D

Super bir ayrinti bulmuşsun tebrikler...Bu videodaki hikaye okikunun garip davranislarini açikliyor. Vay köftehor Oda vay .
Evet olabilir ama çok bağlantı da yok gibi.

Tek başıma izbe bi otel odasında kalıyorum zaten yaptığın iş mi şimdi :D
Gören de korkunçlu video attık sanır sadece efsaneyi açıklıyor bu Türkiye'de olmaz merak etme buranın hikayeleri başka. :D

Eğer videoda dediği gibi başkasının vücudunu ele geçirmiş küçük bir çocuksa da açıklar tuhaf davranışlarını. İyi yakalamışsın tebrikler.

Hawkins varken oyuncak bebek meselesi mümkün ama yine kadındır. Kiku gider Kuina çıkar ama erkek çıkmaz. O kadar zor. Ben beğendim, güzel kadın. Üstelik kadınsı zaten ama traplar da kadınsı. Aklımı bulandırdınız lanet olsun hepinize.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık