Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 916: Wano’da Büyük Sumo Müsabakası

Bölüm nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 38 21.1%
  • İyi

Kullanılan: 72 40.0%
  • Orta

Kullanılan: 34 18.9%
  • Kötü

Kullanılan: 20 11.1%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 16 8.9%

• Kullanılan toplam oy
    180
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kata hangi konuda gerideydi bilemedim. İrade heralde...
Luffy bir denizci tarafından yetistirilmesine rağmen buna karşı çıkıp sıfırdan büyük bir korsan olmayı başardı. Ama Katakuri elindeki onca güce rağmen zaten KK olmaktan bir kaç adım uzakta olan annesini o koltuğa taşıyamadı ne de annesine karşı çıkıp kendi Kk davasına/macerasına başlayamamış.
Kata'da olmayan şey deli cesaretiydi, olan şey de başkalarina kendinden fazla değer vermesiydi.

Luffy'i ilk defa bu derece karşısındakilerini küçümser görüyorum. Ciddi anlamda bence artık ben Katakuri'yi yenmiş, 1.500.000'lik adamım siz kimsiniz havasında takılıyor. Daha doğrusu Oda da artık Luffy'ye bu gözle bakılmasını istiyor bence, bu yüzden de bu şekilde kaleme alıyor.
Ee artik olsun biraz o kadar

Şuan iki ihtimal var.
1-) Diyelim ki King, Katakuri'nin b. haki versiyonu. Vurdu mu çok vuran ama k. hakisi çok olmayan bir karakter gibi. Luffy ile şuan dövüşseler çok vuramaması lazım. Luffy saldırılardan kaçacağı için b. hakisini geliştirmesine fırsat olmayacak. Oda Luffy'nin b. hakisini geliştirmek için Luffy'yi geleceği göremiyormuş gibi çizecek (önceki çizdiğini hiçe sayacak).
2-) Belki k. hakinin işe yaramadığı bir rakip çıkar. Örneğin yüzlerce yılan gibi kolu olan bir karakter olsa ve dört bir yandan saldırsa k. hakinin anlamı kalmaz. Saldırıları görsen bile kaçamazsın.
Ama %90 ihtimalle Oda çizdiğini hiçe sayıp 1. ihtimaldeki gibi yapacak.
1. ihtimal gibi duruyor.

Muhtemelen b. haki muhabbeti için Luffy’nin saldırılarının işlemediği bir karakter ortaya çıkacaktır.

Demek istediğim, amiral savunması gibi savunma yapan bir karakter düşünün ve muazzam bir b. hakisi olsun. Luffy vuramıyor, vursa da işlemiyor. Bir de bu adamla olan dövüşüne bir yan olay koyarsın, mesela adam köyleri samurayları sıra sıra ezip geçiyordur. Luffy durduramazsa çok kişi ölecektir vs.

Yani Luffy bu adamdan ölümüne dayak yemez, onu zorlayan şey dayak yemek yerine vakit kısıtlılığı, başka insanların hayatı gibi bir etken olur.

Çünkü ölümüne dayak yeme olayı Kaido’ya karşı olur. Kaido’dan önce bu hikayeyi başka bir karaktere karşı kullanmaz Oda. Luffy’e başka türlü engeller çıkacaktır dövüşlerde.

Luffy'ye kılıç baya yakışmıyor mu ya :D Bir de o sumo alanındaki çatı nasıl havada duruyor ben anlamadım. Ya da bir yer mi kaçırdım ben?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık