Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 916: Wano’da Büyük Sumo Müsabakası

Bölüm nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 38 21.1%
  • İyi

Kullanılan: 72 40.0%
  • Orta

Kullanılan: 34 18.9%
  • Kötü

Kullanılan: 20 11.1%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 16 8.9%

• Kullanılan toplam oy
    180
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Holdem güçsüz değildir elbette ama luffy ve zoro’ya kıyasla baya eziktir. Köyde ben en güçlü sumocuyum diye dolaşan adam hakisiz saldırıyla indi. Böyle bi köyün lideri en fazla ne kadar ne güçlü olabilir?

Sadece o sahnede değil, sıyrıldığı sahnelerde de yapılı duruyor. O şekilde durmak için özel bir enerji sarfettiği sanmıyorum.

Ayrıca Zoro hakim öldürmüş sanırım, yemin ediyorum tayfada iki harbici korsan var birisi avcısı diğeri ölüsü.
Zoro’nun ilk göründüğü sahne vardı ya seppuku yaptığı. Ordaki adam hakimdi sanırsam. O yüzden katil diyorlar zoro’ya.
Şimdi bakıyorum da tayfada kimse korsan gibi davranmıyor. Serideki en korsan gibi korsan teach’dir bana göre.

Köyde ben en güçlü sumocuyum diye dolaşan adam hakisiz saldırıyla indi. Böyle bi köyün lideri en fazla ne kadar ne güçlü olabilir?
Köyü hafife alma içinde sumocuları 50'ye katlayacak kadar güçlü samuraylar o samurayları da 50'ye katlayacak seri için önemli samuray olur artı adaya sahibi beast korsanları var ve bu sayı bahsedilen ve içinden bir şeyler çıkacak hırsızlar kralı var yani bu buz dağının görünen yüzü daha bu arc çok uzun sürer ve aşırı güçlüleri illa görürüz bak kek adası arc'ında ilk gördüklerimize bak son gördüklerimize bak güç farkına

Ben de tam bu sebeple düşündüm. Büyük ihtimalle Shogun erkek çıkacak zaten ama düşük bir ihtimal Shogun padişahlar gibi kimsenin yüzünü bilmediği birisi olabilir ve o kadar erkek egemen toplumda kadın bir kılıç ustası olabilir. Hem ters köşe açısından, hem de şöyle bir düşüncem var. Kuina'nın yetişkin hali gibi Zoro'dan çok daha güçlü kadın bir kılıç ustası olsa iyi olur diye düşündüm. Tashigi var denilebilir ama Kuina'nın aksine Tashigi Zoro'dan çok daha güçsüz.
Evet öyle bir karakter çıkabilir ama bu Kaido'ya boyun eğmiş shogun değil, Kiku'yu eğiten ve direnişi yöneten biri olursa daha mantıklı olur bence. Bu bölüm bir isimden bahsetti Holdem. Kiku'yla alakali cikabilir.
Bir de Momo'nun annesine ne olduğunu biliyor muyuz? Tipik bir japon kadını gibiydi galiba ama tam hatirlamiyorum.

Görünene göre Kozukiler de vasıfsız Riku'nun sınıfına dahiller.

Renkli sayfaya baktım, sonra Kiku'ya baktım. Artık birer parça etten fazlası olmayan Nami ile Robin'i kovalım, Kiku gelsin.

Bu bölümü detaylı inceledim sonunda. Yüz ifadeleri ve davranışlar bakımından çok beğendim bu bölümü.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık