Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 916: Wano’da Büyük Sumo Müsabakası

Bölüm nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 38 21.1%
  • İyi

Kullanılan: 72 40.0%
  • Orta

Kullanılan: 34 18.9%
  • Kötü

Kullanılan: 20 11.1%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 16 8.9%

• Kullanılan toplam oy
    180
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro bence Holdem'i kesinlikle yenemez Holdem Shichibukai gücünde olur diye düşünüyorum yani Zoro dövüşür avucunu yalıyarak geri döner
Shichibukai diye bir seviye yok malesef :)
Çünkü buggy de o konumda aynı şekilde mihawk da öyle ama ikisi aynı seviye de değil.

Zoro önce kafa kafaya kapışır az zorlanarak yener gibime geliyor. Tabi bu sadece holdem için geçerli çünkü xdrake ve hawkins holdem’den daha güçlüdür bence.

Shichibukai diye bir seviye yok malesef :)
Çünkü buggy de o konumda aynı şekilde mihawk da öyle ama ikisi aynı seviye de değil.
Ortalama olarak Kuma seviyesi diyelim o zaman
Zoro önce kafa kafaya kapışır az zorlanarak yener gibime geliyor.
Zoro Power Up alacak gibi geliyor bana o yüzden ilk savaşta bence kaybeder
abi bu sadece holdem için geçerli çünkü xdrake ve hawkins holdem’den daha güçlüdür bence.
Holdem hakkındaki beklentim fazla olabilir ama Kıl payı X Drake'ten gücü fazla olur diyorum

Bu bence kadin Kuina ve Tashigi'nin tam tersi olduğu icin.
Bu iki kadin erkeklerin egemen olduğu dünyaya kendilerini kanitlamaya calisiyordu gucleriyle.
Kiku ise buna karsi mucadele etmiyor, gücünü saklayıp kadınlara bicilen role uymaya çalışıyor.
Zoro güçlü olduğunu anladıysa Luffy zaten anlamıştır ama Luffy Fujitora'ya bile Ossan sen çok güçlüsün diyip sallamadi karakteri gereği. Bakalım kadindan bir pislik cikacak mi?
Ayrica sumocunun sacini kesip kavgayi baslatan Kiku'ydu belli ki Zoro ve Luffy'nin guclerini görmek istedi ama Zoro oyuna dahil olmak istemiyor, Luffy'se her zamanki gibi oynamaktan memnun.
Mantıklı. Kiku kötü biri çıkmaz ama bir hikayesi olduğu kesin.

Ben sumo'cuyu yenemez den başlarlar diye bekliyordum açılışı aura'dan kaybetti.
Kısmet Holdem içinmiş arc sonuna kadar 10 kadar olur sayıları.

Son düzenleme:
Urashima'ya kaç bölümdür samuray deniyor, neden insanlar kabullenmiyor bu adamın samuray olduğunu :S

Holdem Hawkins ya da bir Drake gibi güçlü bir adam çıkmayacak büyük ihtimal. Zoro'nun kolayca yenemeyeceğini söylemek için erken bence. Hatta ciddileştiği sıra tek atarsa şaşırmayın.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık