Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 916 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O da olabilir tabi.
Bm’nin yemek komalarını saymazsak bence bm kaido’dan daha zeki ve akıllı biri.
Bm çok zeki ve çapkın birine benziyor.
Kaido ise paldür küldür yok et tarzına sahip.
Adamları falan azıcık zeki ise adanın güvenliğini bir şekilde sağlamışlardır bence. Kaidou ben ölmek istiyorum, adaya güvenlik falan koymayın demediyse tabi :ehe:

Arctan tek beklentim Karizma bir Hitokiri(Vagabond tarzında sağlam çizimli bir samuray görelim artık)

Samurayları ne kadar güçlü bekliyorsunuz ki ? Herbiri Sanji ayarı tiplerden oluşmucak.Evrenin ortalama güç değeri 50 dorukilik çöplerden oluşuyorsa samuraylar olsa olsa 400-500 dorukilik elemanlar olur.Yani evrenin ortalamasının üstünde olsalar bile Luffy,Zoro gibi kalburüstü adamların çok altında kalırlar.Anca Shogun ve belki 1-2 samuray daha bizimkiler ayarındadır ama onun dışındakilerden çok bir şey beklemeyin bence.

Samurayları ne kadar güçlü bekliyorsunuz ki ? Herbiri Sanji ayarı tiplerden oluşmucak.Evrenin ortalama güç değeri 50 dorukilik çöplerden oluşuyorsa samuraylar olsa olsa 400-500 dorukilik elemanlar olur.Yani evrenin ortalamasının üstünde olsalar bile Luffy,Zoro gibi kalburüstü adamların çok altında kalırlar.Anca Shogun ve belki 1-2 samuray daha bizimkiler ayarındadır ama onun dışındakilerden çok bir şey beklemeyin bence.
Samuraylar tamam Sanji'ye yakın güçte olur ama ama o üç falan samuray Urouge, Eustass Kid veya Bartholomew Kuma gücünde Zoro ve Luffy'e aşırı zorluk çıkarta bilecek güçte olur ve zaten o samuraylar üzerinden hikaye yürür o yüzden samuraylar hayal kırıklığı yada çöp olacağını düşünmüyorum

Sanjiler ne yapıyor acaba.
Özledim kerataları.
Nami’nin kızması sanji’nin tehlike durumunda birden ciddileşmesi ah ah :(

Hawkins has seen the future... and it is the worst nightmare!?

Hawkinsin en büyük kabusu ihanet ettiği Kidin gelmesi olmasın :oleyo2: Şimdi alayınızı kırmızıya boyayacak Reyiz :a:

Hawkins has seen the future... and it is the worst nightmare!?

Hawkinsin en büyük kabusu ihanet ettiği Kidin gelmesi olmasın :oleyo2: Şimdi alayınızı kırmızıya boyayacak Reyiz :a:
Kid Luffy itifakı birleşip Kaido'ya karşı geliyormuş tayfasıda yeter artık deyip isyan eder Kaido,Basil Hawkins,Jack VS Luffy, Kid, X Drake maçı olurmuş. bence süper senoryoyu hemen Odaya gönderiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık