Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 916 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Daha çok fazla beklentiden böyle oluyor bence. Arc'ın ana teması Japonya, Zoro ve kılıçlarla ilgili bir arc, önceden gördüğümüz bütün adamları ve müttefikleri cool olan Kaidou'nun arcı, bir de daha önce marineford falan bu arcın yanında filler kalacak falan demişti. Çıta çok yükseldiği için hayal kırıklığı çok büyük oluyor haliyle.
Yoo. Bu sizin beklentiniz. Zoro üstüne kurulu veya Zoro'yla ilgili bir arc falan olmaz. Sonlara doğru en büyük kılıç ustasını yener ve en büyük kılıç ustası olur işte, son savaşta falan.

Çocuk üslubundan yetişkin üslubuna geçersen daha iyi olur.
Hawkins tayfaya yeni katılmış, tabi ki yıkımcı olmayacak. Ama kendi ölüm ve yenilgisini öngörebilen bir karakter, yenileceğini bile bile oraya gitmez. Ayrıca bebe falan değil 31 yaşında adam. Hatta başta supernova değil shichibukai olacakmış Oda fikrini değiştirmiş.
Hayır öyle bir yazıyorlar ki sanırsın Coby. :( Hawkins, teke tek dövüşte kolayca yenilebilecek bir karakter değil gücünden dolayı. Ha, orada hem Luffy ile Zoro hem de Law olursa bir şey de yapamaz; ama bakalım, farklı bir yere kayacak gibi konu. Sadece Tama'yı alıp dönerseler olaylar ilerlemez çünkü.

Çocuk üslubundan yetişkin üslubuna geçersen daha iyi olur.
Hawkins tayfaya yeni katılmış, tabi ki yıkımcı olmayacak. Ama kendi ölüm ve yenilgisini öngörebilen bir karakter, yenileceğini bile bile oraya gitmez. Ayrıca bebe falan değil 31 yaşında adam. Hatta başta supernova değil shichibukai olacakmış Oda fikrini değiştirmiş.
Hahaha shiki olsaydi luffy'nin patakladigi biri olurmus iste :D

Girişi "uzun" tutuyor bana kalırsa o kadar. Ark ilerledikçe herkes mangasm geçirecek muhtemelen.
Öyle bile olsa ben artık fazla beklentiye girmek istemiyorum :oleyo:

Yoo. Bu sizin beklentiniz. Zoro üstüne kurulu veya Zoro'yla ilgili bir arc falan olmaz. Sonlara doğru en büyük kılıç ustasını yener ve en büyük kılıç ustası olur işte, son savaşta falan.
Evet, bunu inkar etmiyorum zaten. Ama Sanji arcı yapıldıktan sonra, kılıçlar ile ilgili bir arc gelince çoğu kişide bu beklenti oluşuyor.

Hayır öyle bir yazıyorlar ki sanırsın Coby. :( Hawkins, teke tek dövüşte kolayca yenilebilecek bir karakter değil gücünden dolayı. Ha, orada hem Luffy ile Zoro hem de Law olursa bir şey de yapamaz; ama bakalım, farklı bir yere kayacak gibi konu. Sadece Tama'yı alıp dönerseler olaylar ilerlemez çünkü.
Bege bile ittifak olmayı kabul ettiğinden Hawkins kesin müttefik olmaz diyemiyorum ama bence supernovalar içinde en soğuk, müttefik olma ihtimali en az olan kişi o.
Tabi Kaido'ya haber vermeyin demesi insanı düşündürüyor. Gerçi buna rağmen Hasırşapkalara gidin dedi ve kabul etmeyince de saldırdı. O yüzden Bege gibi onun da kendi planları var bence.
Şans/Kader'le bayağı yakın ilişkiler olan bir karakter olduğundan belki de 1. ya da 2. Kitetsu'yu bulmak için Kaido'nun emrine girmiştir. Veya Poneglyph peşinde de olabilir.
Senin de dediğin gibi kendisi ne kadar güçlü olursa olsun karşısındaki üçlüyle aynı anda savaşma ihtimali yok ama kızı koz olarak kullabilir ve muhtemelen Luffy'yle arasında belirgin bir ham güç farkı olsa da Kizaru'nun lazerini alnının çatına yiyip ayağa kalkan adam, hayatlarının yarısını kaybetse de oradan canlı çıkar bence. Aksi halde oraya gelmezdi zaten.

Bölümü kontrol ediyim dedim de adamın oranlar yakıyor. Yenilgi: %100 eh beklendik bir şey. Kaçma %12 Savunmaysa %74. Bu adam supernovaların Marco'su gibi bir şey.

Sumolar yeni müttefik.
Urushima mıydı neydi, kendisi dahil tüm sumo camiası onurundan Luffy'e kendini yamayabilir :D

Luffy, Sumocunun yaptığı saldırıyı taklit ediyor. Daha doğrusu onun saldırısı ile karşılık veriyor ama tabii G3 kullandığı için tek atıyor :D
K
Bu arada Luffy'nin saldırılardan kaçma şekli ile Katakuri'nin Luffy'nin saldırılarından sıyrılma şekli o kadar benziyor ki.

Net şekilde Luffy artık bir dövüş esnasında Katakuri misali gözlem hakisi kullanabiliyor. Tek fark şu ki, Luffy karakteri itibariyle asla Katakuri gibi sert ve ciddi, temkinli bir adam olamaz. Yani onun gibi 7/24 aktif bir şekilde gözlem hakisini kullanamaz, kullanmayacağı için de asla Katakuri kadar geliştiremez. Ama dövüş esnasında saldırıların geleceği yönü vs hissedebiliyor artık.
Basit bir k.haki sahnesini abartmana gerek yok, kolezyumdaki ödül avcısına da yapıyordu aynısını.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık