Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

915: Yıkıcı! Tek Vuruş Tek Leş - Gürüldeyen Bagua

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    46
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy Bi ara Kaidou dövüp peçete gibi köşeye atacak sandım öyle değilmiş. Reis kızdı küçük enişte.

Sahnenin ağırlığı yok ya. Kaido baktığı gibi tekliyor mangada. Burada resmen final çarpışmasına girmişler. :D
Öyle vermişler ki Luffy en son g4 ile üzerine gidip yenilirken Law vs Smoker intibası aldım.Yani Luffy güç bela yenilmiş gibi vermişler.
Bölümün bütün mesajının içine sıçmışlar, gerizekalı herifler
@Millennium Wizard
Al işte sen bunları kaynak gösteriyorsun wizardcığım.
:D Ben animeyi kaynak değil destek olarak kullanmışımdır.Ki o kullandıklarım da bir zamanlar " anime " olan seriye aitti şimdiki saçmalığa değil.

Sahne yorumlamalarından bahsediyordum ben.Mangayı hepimiz okuyoruz ama anlayamadığımız yerler olmuyor mu ? Roger slash atmış mı atmamış mı tartışması var çok yenide.Eskiden bu tarz manga panellerini iyi yorumladıkları oluyordu.Geçenlerde Crocodile için bunu örnek gösterdim.Her yeri kuma çevirmesi 2 saniyesini almıyor adamın vakit geçiyor bunu yaparken.Adım adım gerçekleşiyor en son terlik gidiyor falan.Geçmişte anime mangada olan biteni doğru yorumla veriyordu şimdilerde öyle değil kesinlikle.

Sanırım ekranımda sorun var bir ara Luffy'nin üzerinde kırmızı bir leke çıktı.

Umarım sorun ekrandadır.

One Piece'yi bu halde gördükçe üzülüyorum. Live Action dizisi de yapılmasın bari o da başka bi hayal kırıklığı olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık