Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 915: Bakura Kasabası

Bölüm nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 18 9.7%
  • İyi

Kullanılan: 22 11.9%
  • Orta

Kullanılan: 53 28.6%
  • Kötü

Kullanılan: 34 18.4%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 58 31.4%

• Kullanılan toplam oy
    185
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sizleri bilmem ama aslan ve ne bakiyon lan mal mevzusunda koltuktan düstüm gulmekten ...Helal sana Oda .:alkis:.Zoroya kizmayin bence çiplak ve yanilmiyorsam silahsiz adami niye kessin ki ? Dogru bir yaklaşim yapmiş bence Oda. Korkutabilirdi tamam ama bence Zoro kizin ne kadar kiliç sanatini bildigini gormek istemişte olabilir.Ki gözleriyle gördüde bence.Ark biraz yavaş başladi gibi ama adada sürüsüyle düsman var Oda önce adayi ve ada halkini ön plana çikariyor bu bitince aksiyonun krali başlayacak bence.

Bölüm fena değil, bu Zoroyu niye böyle tutarsız çiziyor bu adam onu anlamadım. Adam kaçırılan O-Tamayı arıyor sen onu koru diye Luffy’e çıkışıyor yanında O-Kiku kaçırılıyor çıplak adamı kesmek :S:S yapıyor ne alaka lan? Karmaşık bir bölüm işleyişi var şu an her şey birbirine girmiş durumda.

Wano çok kötü başladı.
Wci nın yanında fıs kaldı nedense.
Wci arcında hep bir heyecan vardı BM’nin varlığı ve ağırlığı bile okuyucuya bir tedirginlik veriyordu. Wano’da ise ne kaido’nun ağırlı ne adamlarının bir etkisi var.
Herhangi bir heyecan da yok malesef. Umarım bu durum devam etmez ve çok çabuk değişir de yine okurken merak ve tedirginlik içinde olmak istiyorum.
Malesef luffy-zoro ikilisi de sınıfta kaldı.
Bu ikili önüne gelene ayar verir diye düşünüyordum ki rezil oluyorlar her bölüm.

Wano çok kötü başladı.
Wci nın yanında fıs kaldı nedense.
Wci arcında hep bir heyecan vardı BM’nin varlığı ve ağırlığı bile okuyucuya bir tedirginlik veriyordu. Wano’da ise ne kaido’nun ağırlı ne adamlarının bir etkisi var.
Herhangi bir heyecan da yok malesef. Umarım bu durum devam etmez ve çok çabuk değişir de yine okurken merak ve tedirginlik içinde olmak istiyorum.
Malesef luffy-zoro ikilisi de sınıfta kaldı.
Bu ikili önüne gelene ayar verir diye düşünüyordum ki rezil oluyorlar her bölüm.
Wano, WCI'dan çok daha büyük bir arc olacak. O yüzden girişinin daha sakin başlaması ya da beklenen aksiyonun daha geç başlaması normal. Ki Wano'nun başı WCI'dan daha aksiyon dolu başlamıştı. Sadece arclar içindeki inişler çıkışlar, aksiyona hazırlık süreci vs. farklılık gösteriyor doğal olarak. İki arcı tamamıyla karşılaştırmak için en azından Wano'nun sonuna yaklaşmak gerek. Daha bismillah, 10 bölüm olmadı arc başlayalı.

Edit: Üst üste geldi mesajlar; k. bakmayın.

Wano, WCI'dan çok daha büyük bir arc olacak. O yüzden girişinin daha sakin başlaması ya da beklenen aksiyonun daha geç başlaması normal. Ki Wano'nun başı WCI'dan daha aksiyon dolu başlamıştı. Sadece arclar içindeki inişler çıkışlar, aksiyona hazırlık süreci vs. farklılık gösteriyor doğal olarak. İki arcı tamamıyla karşılaştırmak için en azından Wano'nun sonuna yaklaşmak gerek. Daha bismillah, 10 bölüm olmadı arc başlayalı.
+1

Edit: Üst üste geldi mesajlar; k. bakmayın.
Yok zaten başı kötü anlamında yazdım yoksa wano’nun güzel olmasını umuyorum ve inanıyorum. Hawkins haberi duyunca hawkins geliyor diye heyecanlanmıştım.
Oda kaido’nun tayfadan haberi olduğunu gösterse hep kaido’nun baskısı içinde okuyacağız ve bu daha güzel bir hava katacak.
Şu anlık iki müptezelin hiçbir şey yapmayışını izliyoruz. Bu durum acilen değişmeli ve değişecektir umarım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık