Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 914: Okobore, Artıkların Şehri

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    158
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben sevmedin 2 tane gereksiz karakter göster, adam akıllı bilgi yok, koşmaya başlasınlar, son sayfaya da law'ı koyayım da bölüm boş gözükmesin edası resmen. Giriş giriş diye kaç bölüm geçti artık adam akıllı bişeyler göster. Kötüye verdim.

Anlatamadım kendimi :( Neyse bizimkilerin kimlikleri açıklandığında yazarım :)
Tamam. :(

Hayırdır? Wano'ya girdiğinden beri bir kalite düşüşü hissediyordum ve neredeyse okumadım desem yeridir. Sana bunu söyleten ne onu merak ettim.
Pek bir şey koymuyor ortaya. Yorumlamamış bile. Ne bileyim benim attığım bağlantının da emaresi yok.
Normalde Oda'nın artık alıştık ama ne zamandan beri hazırladığı falan fistan derdi.
Kaçırma üzerine de bişe yok. Öylecene bir şey.

Tamam. :(

Pek bir şey koymuyor ortaya. Yorumlamamış bile. Ne bileyim benim attığım bağlantının da emaresi yok.
Normalde Oda'nın artık alıştık ama ne zamandan beri hazırladığı falan fistan derdi.

Kaçırma üzerine de bişe yok. Öylecene bir şey.
Ben de geçen bölümlerde Ace'in gelişi ve Tama'nın doğumgünü ile zaman bağlantısı kurmayınca pek şey etmemiştim. Yani zaman atlaması öncesi geçen zaman ile ilgili bir ihtilaf var, kendisi de 3.5 ay gibi bir şey diyordu sanki. Buna bir gönderme yapsana, Ace'in Wano'ya geldiği zamanın sıralaması ile falan filan diye söylenmiştim, sonra da çok şey yapmadım. Düşüş var Artur'da.

Ben de geçen bölümlerde Ace'in gelişi ve Tama'nın doğumgünü ile zaman bağlantısı kurmayınca pek şey etmemiştim. Yani zaman atlaması öncesi geçen zaman ile ilgili bir ihtilaf var, kendisi de 3.5 ay gibi bir şey diyordu sanki. Buna bir gönderme yapsana, Ace'in Wano'ya geldiği zamanın sıralaması ile falan filan diye söylenmiştim, sonra da çok şey yapmadım. Düşüş var Artur'da.
Zaman demişken büyük timeline çıkarmış.

Trevanian adlı bir yazarın shibumi diye bir kitabı var. Orda baş karakterin Ken. Haki benzeri bir gücü var. Ve o adamın tek bir tane bile net fotoğrafı yok, çünkü fotoğraf çekenin objektife odaklanması, bir sniperın ona odaklanması gibi hissettiriyor. Ve bu durumda refleks olarak hatta refleksten öte istemsizce kendini çektiği için net fotoğrafı olmuyor.
Yani diyorum ki hakiyi bir görüş olarak görürsek size saldıran kişi görüş alanınızda demektir.
Odaya tutarsız diyenler ve caribou sanji örneklerini verenler için yazdım bunu. Güçlü birini, öfke dolu birini, kana susamış birini, size saldırı niyeti olan birini farketmek daha kolaydır

O-Tama ve şeytan meyvesiyle ilgili hiç mesaj görmedim. İlk gösterildiği hafta da hiç mesaj görmedim sanki. O tama yanağından mochi yapıp hayvana yedirerek istediğini yaptırıyor, ve o mochi onu doyurmuyormuş. Tama vücudundan elde ettiklerini birini yedirerek onu tamamen himayesine alabilir mi? Önemli güçlü bir meyvesi var gibi
Bu meyveden önemlisi
1- Tama meyveyi nereden buldu
2- Yapaylar dışında bile wanoda fazla meyve kullanıcısı var gibi. Hem de meyvenin ne oldugundan habersiz
3- Herkes bir şeytan meyvesi ağacından bahseder, ben böyle bir şey olduğunu düşünmüyorum. Meyve ruhu bir meyve içine girerek onu şeytan meyvesine dönüştürür
4- Meyvelerin coğrafik dağılımı homojen değil. İlk 4 denizde "0". Grand lineda tek tük, yeni dünyada daha yoğun, en yoğun---> wanokuni
5- Wanonun meyve kontrolü için kaido tüm bağı bahçeyi sarayıyla sinirlandirdi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık