Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 914: Okobore, Artıkların Şehri

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    158
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 1004

Ceylan reyizz beklediğimiz gibi çok yakışıklı çıktı. Bir iki yıl düzenli ve tutkulu çalışsan Oda'dan daha iyi çizersin net! Şunun şekline tipine bak ya! Yani bir iki sene düzenli çalışsan zaten her türlü Oda'dan iyi kadın çizersin. Ellerin mi sakat adam anlamıyorum? Neyse. Bölüme gelirsek Ceylan Reyiz baya arkadan iş çevirmiş. Zoro kadıncağızı yarasanın suikastinden kurtarmış. Sanjici arkadaşlar spoiler çıktığında Zoro'ya sallıyordu fakat gördük ki sıkıntı Zoro'da değilmiş. Arkaları dönükken Tama'yı kaçırmışlar. Luffy'nin tümüyle dikkatsizliğinden ve genişliğinden olmuş. Zoro'da da fazla yara bere yokmuş yine millet abartmış. Neyse Law'da eğlenceye dahil olduğuna göre gerisi gelir artık. Oda yerine başkası çizse mangayı keşke ya.

Ayrıca Luffy'nin hiçbir şey hatırlamaması çok sinir bozucu. Önce kılıç sonra Oden ne hatırlamadı. Sonra direkt kendi adını söyledi. Yemin ediyorum terliksi hayvan bu çocuk.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Holdem aslan meyvesi yemiş gibi 500mil yada az üzeri çıkar.Çöp olsa yüzünde gölgelendirme yapmazdı mangaka

Hayırlı cumalar. Bölüm güeldi. Zoronun aksiyondan uzak iken nidai kitetsuyu incelemesini beklerdim ama oda inatla luffyi kılıçtan ayırmıyor.

Luffy ve Zoro oldu mu boş bölüm olmaz bana göre. İkilinin Bakura Bölgesi'ne girerken gülerek aynı cümleyi söylemesi güzeldi.

Kapağı çok beğendim. Hikayesi ne olacak merak ediyorum. Üyelerden biri spoiler kısmında yazmıştı, Shanks'in bayrağı da içlerinde.

Zoro'nun Tsuru'yu kurtarma sahnesinden bir sayfa sonra Tsuru kitetsuya dikkatli bakıyor. Buradan bir kehanet veya hikaye bekliyorum. Kitetsu kullanıcılarıyla ilgili olabilir ya da kılıçların ruhları.

Güzeldi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık