Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 913: Tsuru İyiliğin Karşılığını Öder

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    193
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zaten kimse Luffy direkt Kaido'yu alacak diye söylemiyor, en azından ben görmedim. Daha Kaido'nun yıkımcılarından birisi var, Oda'nın söylediği bu güne kadar tayfanın karşılaşacağı en güçlü adam muhabbeti var. Yani Kaido ile arasında en azından 1 kişi daha var Luffy'nin.

Sadece kötü şöhretle yonko sağ koluna (Kata) 650 milyon beli civarı fark atılabilir mi? Eğer bu kadar fark atacaksa o adam Kata'dan hayli hayli güçlü olması lazım. Yoksa kimseyi ikna edemezsin o kadar farkın sadece kötü şöhret ve insanlara zulümden dolayı olduğuna. Eğer böyle bir durum olursa (Kata'dan belirgin şekilde güçlü birisi) bu sefer de Kaido'nun yonkoluk seviyesi tartışmaya açılır. Çok sıkıntılı bir durum yani. Bizim gördüğümüz yonkolar arasında gözle görülmeyen bir dengenin olduğu. Yani bu adamlar aşağı yukarı benzer güçteler dii mi? Eee Kaido'nun elinde Bm'nin sağ kolundan belirgin olarak daha güçlü elemanı olacak, amma velakin buna rağmen Kaido ile Bm haala aynı düzeydeler olacak. Benim aklıma o zaman iki ihtimal gelir. Ya Bm bireysel olarak çok güçlü ve bu sayede kendi komutanları diğer yonko komutanlarından güçsüz olmasına rağmen haala kendi bölgesine vesaire sahip. Ya da Kaido diğer yonkolardan daha güçsüz ve kendi bölgesini korumasına diğer yonko komutanlarından daha güçlü olan eleman/lar ına borçlu. Ki bu yonkoların kendi gölgeleri için savaş verdikeri de maalum.

Kısacası iki yonko 1. komutanı arasında 650 milyon beli fark koyup bunu da etrafa zarar verdiği için oldu demekle olmaz bu iş. Eğer o kadar fark varsa hem zarar hem de güç vs. olarak bunu hissettirmen lazım. Eğer o gücü vesaireyi gösterirsen de üstteki paragraftaki sıkıntılı durum akıllara gelir.
Kaido ile arasında bana göre en az 10 kişi daha var da neyse o kısımlar sadece varsayım maalesef.
-Kata dan güçlüdür ve daha saldırgandır. Zaten Jack'in gidip amirale doğrudan saldırması sahnesinde her şey anlatıldı bana göre.Kaido'nun yonkouluk seviyesinde tartışılacak bir şey yok ve olmaz. Çünkü Kata dahil çocuk kalıyor Bm 'nin yanında. Hadi diyelim Kaidonun'ki amiral seviyesinde , yine çok büyük bir güç farkı olur sağ kol ile Kaido arasında. Ayrıca ben Shanks ve Karasakal'ın normal bir Yonkou gücünde olduğunu düşünmüyorum. Amiral üstündedirler ama Kaido Bm ve Oyajinin gençliğine göre güçsüzdürler. Aynısını yeni amiraller için de düşünüyorum.Herneyse , burada önemli olan nokta Bm ve Kaido'nun seviyesi. Onların gerçek gücü sağ kolların dahi korkmasına sebep oluyorsa olay da dönüp dolaşıp Kaido vs BM olayına döner yani bir eşitlik söz konusu olabilir.Yonkou diyebilirler birbirilerine. Ayrıca 3. ihtimal senin belirtmediğin bu ihtimal. Yani Yonkou seviyesinde sağ kolların savaşı değil Yonkouların savaşı. Tıpkı Mf de Wb hayatta kaldığı sürece savaşa devam edilmesi gibi.
-Yani çevreye birisi zarar veriyorsa diğeri de sadece kendi bölgesinde ötüyorsa bu kadar para farkı verilebilir özetle.

Kaido ile arasında bana göre en az 10 kişi daha var da neyse o kısımlar sadece varsayım maalesef.
-Kata dan güçlüdür ve daha saldırgandır. Zaten Jack'in gidip amirale doğrudan saldırması sahnesinde her şey anlatıldı bana göre.Kaido'nun yonkouluk seviyesinde tartışılacak bir şey yok ve olmaz. Çünkü Kata dahil çocuk kalıyor Bm 'nin yanında. Hadi diyelim Kaidonun'ki amiral seviyesinde , yine çok büyük bir güç farkı olur sağ kol ile Kaido arasında. Ayrıca ben Shanks ve Karasakal'ın normal bir Yonkou gücünde olduğunu düşünmüyorum. Amiral üstündedirler ama Kaido Bm ve Oyajinin gençliğine göre güçsüzdürler. Aynısını yeni amiraller için de düşünüyorum.Herneyse , burada önemli olan nokta Bm ve Kaido'nun seviyesi. Onların gerçek gücü sağ kolların dahi korkmasına sebep oluyorsa olay da dönüp dolaşıp Kaido vs BM olayına döner yani bir eşitlik söz konusu olabilir.Yonkou diyebilirler birbirilerine. Ayrıca 3. ihtimal senin belirtmediğin bu ihtimal. Yani Yonkou seviyesinde sağ kolların savaşı değil Yonkouların savaşı. Tıpkı Mf de Wb hayatta kaldığı sürece savaşa devam edilmesi gibi.
-Yani çevreye birisi zarar veriyorsa diğeri de sadece kendi bölgesinde ötüyorsa bu kadar para farkı verilebilir özetle.
Kaido dövüşüne kadar Luffy en az 1 kişi ile daha karşılaşır, Kaido ile arasında 1 kişi daha var derken bunu demek istemiştim.

Adamlar ''imparator''. Yonkolar arasında dediğin gibi bir fark olsa zaten ortada 4 değil, 2 tane falan imparator olurdu. Neyse bu kısım beklentilere dönüşeceği için sonuç çıkmaz sokak olacak, o yüzden geçiyorum.

Eğer sen 650 milyon beli farkın çevreye verdiği zarardan dolayı oluştuğuna inanabileceksen, valla helal olsun derim. Böyle bir durum olsa benim açımdan mangadan soğutan bir hareket olur bu. 650 milyon beli :) Yani düşününce tüylerim diken diken oluyor. Ve bu kadar fark sadece birisi diğerinden çevreye daha zararlı olduğu için olacak :(

Nedende luffy’nin dövüşleri için hiç heyecanlanmıyorum. 10 saat dayak sonra gelişme falan sonra zar zor ayakta kalmalar olacak sonra gg easy win.

Ben Kaido ‘nun first mate elemanından beklentim Kata’dan güçlü olması değil de Luff’nin antisi olması şeklinde bekliyorum. Yada Luffynin bir handikabı olacak gibi. Güç olarak yine Kata ayarı bir adam olacaktır bence.

Oda genel de güçsüzden güçlüye doğru göstermiyor mu adamları? yani en son Katayı göstermişti değil mi? Bence King ve Queen güçlü ve daha fazla ödüllüdür bir de yıkımcı oldukları için ödülleri çok yüksek olabilir. Luffy'nin ödülü Morgans olmasa o kadar artmazdı en fazla 750 800 falan olurdu herhalde artık ödüllere çok bakmamak gerek güç tartışması yaparken çünkü güç ile beraber unvan işte plan yapma falan bir sürü etken koyuyorlar. Sanji'nin de Zoroyu geçmesin de bence yine bir trollük var oda Sanji yi trollemeden duramıyor.

750-800 olurdu.

Arkadaş sadece indirdiği adamların ödülünü toplasan 2 Milyar ediyor.

Net Kata kadar ödülü zaten olacaktı. 1.2 Milyarı Luffy'nin saf tehdidine verilmiştir. Gerisi de organizasyon ve yaptıklarına felan verilmiştir. En az Kata'nın ödülü kadar ödül başına konmalı zaten.

Kaido'nun ikinci elemanı 1.100, sağ kolu ise 1.200 milyon beli olur düşüncesindeyim. Belki sağ kol 1.250 milyon beli olabilir. Kaido'nun elemanlarının diğer komutanlardan yüksek olmasının sebepleri insanlara daha çok zarar vermesinden kaynaklı olabilir.
Evet Ace'in 2.kitabin da yaziyordu Kaido Ofke manyagi ve siddet egilimli biri,Big mom is birlikc ,WB ise tam bir korsan diye. Ondan odulleri yuksek bence de ama bence sag kol katadan iyidir

750-800 olurdu.

Arkadaş sadece indirdiği adamların ödülünü toplasan 2 Milyar ediyor.

Net Kata kadar ödülü zaten olacaktı. 1.2 Milyarı Luffy'nin saf tehdidine verilmiştir. Gerisi de organizasyon ve yaptıklarına felan verilmiştir. En az Kata'nın ödülü kadar ödül başına konmalı zaten.
Seni mi kıracağım 1.2 olsun ama sonuçta o dövüşler de çok şey döndü he Luffy'i severim oda Zoro gibi pes etmiyor ama adamları nasıl aldığına bakarsan birin de Nami yardım etti diğerin de kaçtı o zaman 1.2 olur muydu bilmem ama olay nasıl olursa olsun yenmesi olduğu için ödülün artması normal. Ama demek istediğim ödüle bakıp da çok çok güçlü biri demek artık çok sağlıklı değil karakterlere mesela yanlış hatırlamıyorsam Urouge en az ödüllü Supernova idi ama adam 4. komutanı aldı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık