Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 913: Tsuru İyiliğin Karşılığını Öder

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    193
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Jackin ödülü yeni dünyayı sallayan bir ödül.Bir de bunun üstüne iki tane daha yüksek ödül varsa bu laf saçma olur.
Valla hiç belli olmaz. Kata belli ki önüne geleni öldürmeyen birisi ama jack amiral bile olsa dalan birisi önüne gelinin kafasını kopartan türden yani. Ödülü kata’dan daha düşük ama. Peki Oda neden en güçlü adamı önceden gösterip boşuna hype denen olayı yaşatsın ki ?
Oda genellikle komutanları sırasıyla gösteriyor kaido’da aynısını yapacaktır amacı önce jack’i gösterip en güçlü adamı o olduğunu inandırmak.
Adam sonradan daha güçlü birisini göstererek
bize “vay be” dedirtecek.

Smoothi ile kaido’nun sağ kolu arasında o kadar az ödül farkı varsa cidden büyük bir sorun var bana göre.

Kaido’nun adamları diğerlerine kıyasla baya ruh hastası. Doğal afet gibi geçtikleri yerleri yıkıyorlar. Jack üçüncü komutan olarak 1 milyarsa diğerlerinin o kadar yüksek olması imkansız olmaz. Luffy imparator adayı olarak büyük bi tehdit ama bu komutanlar gibi geçtiği heryeri yakıp yıkan, keyfine göre soykırım yapan biri değil. Bi de “kral ve kraliçe” olarak jack’ten farklı ligde çıkabilirler.

Yani imkansız görmüyorum ama yine de luffy’den yüksek ödüllü komutan olma ihtimali düşüktür bence. Cracker ve katakuri arasında nasıl 200-300 milyon fark varsa kaido’nun adamlarından da aynını beklerim.
Ruh hastasından ziyade korkuyorlarmış gibi bir izlenim edindim ben. Başarısız olmamaya, hep güçlü kalmaya,hep ciddi savaşmaya şartlanmış ve takmış vaziyette çıkacaklar karşımıza bence. Çıkınca göreceğiz ama bana göre olayları şu şekilde. Güçlü olan her şeye sahip oluyor. Ondan sonra en güçlü olan en keyfi yerinde olan kişi oluyor ve bu böyle devam ediyor. Yani kendi aralarındaki sorunları dahi kavga ederek çözüyorlar. Biri diğerinden bir şeyi almak için onu ezmekten çekinmiyor. Sonuç itibari ile güçlü olan yaşasın zayıf olan ölsün mantığı.

Valla hiç belli olmaz. Kata belli ki önüne geleni öldürmeyen birisi ama jack amiral bile olsa dalan birisi önüne gelinin kafasını kopartan türden yani. Ödülü kata’dan daha düşük ama. Peki Oda neden en güçlü adamı önceden gösterip boşuna hype denen olayı yaşatsın ki ?
Oda genellikle komutanları sırasıyla gösteriyor kaido’da aynısını yapacaktır amacı önce jack’i gösterip en güçlü adamı o olduğunu inandırmak.
Adam sonradan daha güçlü birisini göstererek
bize “vay be” dedirtecek.

Smoothi ile kaido’nun sağ kolu arasında o kadar az ödül farkı varsa cidden büyük bir sorun var bana göre.
anca 12 yaşındaki japon bebelerine vay be dedirtir o.Luffy bile o kadar güçlü bir adam neden Kaidoya çalışıyor demiş.Krakeri inu ve nekonun önüne koysan oynarlar kraker ile.Katakuri bile şüpheli bu ikisi ile baş edebilmek konusunda.Jack ise zorlanmamış bile.Jackten güçlü hatta iki tık güçlü bir adamı şahsen yonkou komutanı olarak görmeyeceğimizi düşünüyorum.

anca 12 yaşındaki japon bebelerine vay be dedirtir o.Luffy bile o kadar güçlü bir adam neden Kaidoya çalışıyor demiş.Krakeri inu ve nekonun önüne koysan oynarlar kraker ile.Katakuri bile şüpheli bu ikisi ile baş edebilmek konusunda.Jack ise zorlanmamış bile.Jackten güçlü hatta iki tık güçlü bir adamı şahsen yonkou komutanı olarak görmeyeceğimizi düşünüyorum.
Ne diyim daha reis düşüncene saygım var.
En güçlü adamı jack diyorsan umarım öyle çıkar.

3 yıkımcı var denildi, sağ koldan başlayarak gösterilmesi mantıklı gelmiyor bana. Üstelik Jack, Queen, King ipuçları varken Oda'nın defterleri arasında.

King bu adam çıkacak bence.

Düşüncelerini okuyacağım. Boynuz var. Kürk var. Küpe var. Sol aşağıda da kabe benzeri(asilkfşşlasfsa) bir rütbe belirtme ihtimali olan bir görüntü var.
Boynuz ve kürk = Kaido'nun adamı
King... Sağ kol... Luffy'nin sağ kolu Zoro...
Bunda küpe var... Zoro'da da var...
Kabe benzeri... Zoro yönünü kaybediyor...
Rütbe... Rütbeli biri...
Zoro'ya dövüşmesi için kim yakışır... Rütbeli biri...
Kaido... King... Küpe... Rütbe... Kabe... ve Zoro...
:hmm:
Bu adam King!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık