Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 913: Tsuru İyiliğin Karşılığını Öder

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    193
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro'da h. haki çıkmasına kesin gözüyle bakıtorum ben. Ama bu arc'da mı çıkar orasını bilemem. Bir de bu arc Zoro'nun sağ kol seviyesi biri ile çarpışacağını düşünmüyorum. Daha Luffy yeni yeni sağ kol seviyesinde. Ne zaman Luffy power up alır ve sağ kol seviyesinin net üstüne çıkar, o zaman Zoro sağ kol ayarı birisi ile dövüşür.

Son düzenleme:
Zaten H.Haki çıkınca Zoro'nun potansiyelinin misal Sanji'den vs fazla olduğu anlaşılır. O zaman da Kid'le kıyaslanması normal olur. Hem Nova dedi Oda bu adama hem de H.Haki çıkıyor, kimle kıyaslanacak peki Cavendish'le Sanji'yle mi?
Luffy de nova. Novalar eşit güçte olduğunu mu düşünüyorsun ? Ben nedenini açıkladım.
Kral hakisi çıkacağını düşünüyorsan saygı duyarım.

Zoro’yu çok severim yanlış anlaşılmasın ama beklentilerinizin yarısından fazlası boşa gidecek bence.

Oda tayfadaki karakterlerin işlevini düşüreli çok uzun zaman oldu.

Demek istediğim eskiden tayfadaydı herkes çok kilit rol oynardı. Ennies Lobby’de Going Merry bile kilit rolde yer aldı. :)

Ama Oda’nın tarzı değişmeye başladı.

Bakın söylüyorum Sanji yine birilerine hızlıca tekme atıp birini kurtaracak, Zoro bir rakibini Pica misali kesip geçecek vs. Yani çizmiş olmak için çizecek.

Çünkü One Piece eskiden tayfanın hikayesiyken artık sadece Luffy’nin hikayesi. Oda’nın elinden gelse tüm düşmanları Luffy yenecek :) Tottoland’de Cracker ve Katakuri yenilecek sizce eşleşmeler nasıl olur diye sorsak bir kişi bile ikisini de Luffy indirecek demezdi. Kata vs Luffy olur, Cracker ile de Sanji-Nami ya da Sanji-Brook ikilisi dövüşür derdi. Chopper arc boyunca sayfada boşluk doldurmaktan başka bir şey yapmadı zaten.

Luffy de nova. Novalar eşit güçte olduğunu mu düşünüyorsun ? Ben nedenini açıkladım.
Kral hakisi çıkacağını düşünüyorsan saygı duyarım.
Luffy bana kalırsa Kidd'den de bir tık üstte. O yüzden Zoro'da H.Haki çıkarsa Luffy'yle değil ama Kidd'le vs çok rahat denk görürüm. Luffy'yle de eşit güçteler demedim ancak aynı ligin adamı olabilirler. Yani dövüşseler, Zoro ezilmez öyle. Bana kalırsa Ray'le Roger arasında da ahım şahım fark yoktu. Aynısı Luffy ve Zoro arasında olabilir.

Luffy bana kalırsa Kidd'den de bir tık üstte. O yüzden Zoro'da H.Haki çıkarsa Luffy'yle değil ama Kidd'le vs çok rahat denk görürüm. Luffy'yle de eşit güçteler demedim ancak aynı ligin adamı olabilirler. Yani dövüşseler, Zoro ezilmez öyle. Bana kalırsa Ray'le Roger arasında da ahım şahım fark yoktu. Aynısı Luffy ve Zoro arasında olabilir.
Kid güçlü bir karakter kesinlikle. Muhtemelen ödülü de epey yüksektir. Sabondy zamanındaki gibi Kid'in ödülü Luffy civarı olabilir. Oda'nın aslında Naruto-Sasuke ilişkisine benzer bir düşman olarak tasarladığını düşünüyorum Kid'i. Muhtemelen sonradan vazgeçti bu fikirden. Zaten bin tane düşman var şimdi bir de Kid'e özel bir ilgi göstermeye gerek yok diye düşündü. Tabii belli de olmaz her an her şey olabilir.

Çünkü süpernovalar ilk açıklandığında Kid bir tık önünde gibi duruyordu Luffy'nin.

Kid güçlü bir karakter kesinlikle. Muhtemelen ödülü de epey yüksektir. Sabondy zamanındaki gibi Kid'in ödülü Luffy civarı olabilir. Oda'nın aslında Naruto-Sasuke ilişkisine benzer bir düşman olarak tasarladığını düşünüyorum Kid'i. Muhtemelen sonradan vazgeçti bu fikirden. Zaten bin tane düşman var şimdi bir de Kid'e özel bir ilgi göstermeye gerek yok diye düşündü. Tabii belli de olmaz her an her şey olabilir.

Çünkü süpernovalar ilk açıklandığında Kid bir tık önünde gibi duruyordu Luffy'nin.
Bence sırf Luffy'yi herkesten önde göstermemek için öyle çizdi. Law'dan da birşeyler bekledik yancı oldu. D olmasına rağmen hem de. Kidd'de o kumaş yok. Zalim, psikopat bir yanı var. Öylelerinden kaliteli düşman olmaz. Kaliteli düşman BB gibi olur. Malesef geri kalanlar içinde Luffy'nin ekürisi olacak biri yok bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık