Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 912 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İkinci kitetsu ortaya çıktı Zoro onu da alıp arc sonunda Lanetli Kılıç Ustası olarak anılır artık :D

Zoro'nun yanında Lucci kim eyyy Mopppp!
Lucci Zoro'nun önünde diz çöker tövbe ister de, argüman dediğin argüman değil ki, boş. Adamlar denize açılalı 10 gün olmuş, o zaman dövüştüğü hallerini kanıt olarak sunuyorsun, olacak iş mi? Luffy'nin 3 kez yenildiği Croco imparator olarak mı çıkacak karşımıza? Hayır. Sabo Luffy'den güçlü müdür? Hayır. Bunlar hep mantık aldatmacası.

Bu bölümün spoilerı ile anladım ki Zoro'ya power up lazım bu da Nidai Kitetsu ile olacak büyük ihtimal Kaido'nun yıkımcıları sağlam olacak acaba kim ile eşleşme olacak. Sanji'ye elbise power up'ı Zoro'ya da kılıç power up'ı :D Böylelikle gözükmediği aralıkları böyle kapamış olacaklar.

Bu bölümün spoilerı ile anladım ki Zoro'ya power up lazım bu da Nidai Kitetsu ile olacak büyük ihtimal Kaido'nun yıkımcıları sağlam olacak acaba kim ile eşleşme olacak
Bence Zoro biçe biçe gidecek. Önemsiz yerlerde ciddi rakip beklemiyorum. Bence o kılıcı Zoro almayacak. Erken gösterdiler. Wano'da Zoro'ya özel kılıç dövebilirler.

Bu bölümün spoilerı ile anladım ki Zoro'ya power up lazım bu da Nidai Kitetsu ile olacak büyük ihtimal Kaido'nun yıkımcıları sağlam olacak acaba kim ile eşleşme olacak. Sanji'ye elbise power up'ı Zoro'ya da kılıç power up'ı :D Böylelikle gözükmediği aralıkları böyle kapamış olacaklar.
Kılıçla power up mı olur hacı yav? Ne yapacak ucu 0.2 milimetre daha keskin olacak da kesemediği adamı mı kesecek? Zoro'nun aradığı güç, damarlarındaki akan kanda mevcut zaten, elalemin kılıcına ihtiyacı yok.

Bence Zoro biçe biçe gidecek. Önemsiz yerlerde ciddi rakip beklemiyorum. Bence o kılıcı Zoro almayacak. Erken gösterdiler. Wano'da Zoro'ya özel kılıç dövebilirler.
Bence Nidai'nin bu kadar erken gösterilmesi göndermedir çünkü bu Zoro'nun ashurasını hep sandai'ye bağlamışımdır geçmiş bölümlerde de tahminimi yapmıştım tuttu Wano'da gördük Nidai Kitetsu'yu sadece nasıl sahip olacak acaba.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık