Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 912: Amigasa Köyü

Bölüm nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 152 60.3%
  • İyi

Kullanılan: 80 31.7%
  • Orta

Kullanılan: 12 4.8%
  • Kötü

Kullanılan: 4 1.6%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 4 1.6%

• Kullanılan toplam oy
    252
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İlk girişte Mom bölgeleri var sonra kaido sonra Shanks en son da Wb.Şimdi oraları teach aldı.Güç sıralamasının da bölge güzergahının da böyle olduğunu düşünüyorum.Even wb deniyordu ve Mom da aynen böyle sıralıyordu kaido shanks hatta wb diye.En güçlü teach olacak en zayıf ise o kadar güçlü olmasına rağmen Mom.Belki Shanks ile teach eşitti ama şimdiye Shanks'i geçmiş olabilir.
Olabilir öyle bir denge de mümkün, Wb yolu tıkayan olarak en sonda olması mantıklı. Bence de en zayıf Mom sonra Shanks. Hedef olan iki yonkou belli zaten, Mom ve Shanks.

H
Olabilir öyle bir denge de mümkün, Wb yolu tıkayan olarak en sonda olması mantıklı. Bence de en zayıf Mom sonra Shanks. Hedef olan iki yonkou belli zaten, Mom ve Shanks.
Hayır Shanks Yavshansk falan ama Kaido'dan güçlü diye düşünüyorum yada kıl payı bile olsa bir dövüşte daha zorlu bir isim olduğunu düşünüyorum en azından.Belki h.haki sayesindedir.Daha en güçlü adam açıklanmadı teach değilse shanks olabilir o zaman kesinleşir.

Hayır Shanks Yavshansk falan ama Kaido'dan güçlü diye düşünüyorum yada kıl payı bile olsa bir dövüşte daha zorlu bir isim olduğunu düşünüyorum en azından.Belki h.haki sayesindedir.Daha en güçlü adam açıklanmadı teach değilse shanks olabilir o zaman kesinleşir.
Ben sana söyleyeyim , gemileri çok uzaktan kesiyor. Gücü bu.Tabi tutarsa :D

Luffy olmadan bir süre Zoro ve diğerlerini görmek daha güzel olurdu. Şimdi Nami de çıkar karşımıza. :artiz:

Böyle kılıç sahnelerinden sonra Mihawk'a değinmemek olmaz umarım. :)

H
Bence bu Shanks'ı Mihawk desteklemiştir öyle yonkou olmuştur. Kimse sataşmamıştır. Kaido bence net hayvan ya, Teach meyvelerle bir şeyler yapacaktır ama meyvesiz birine karşı zayıf kalabilir. Shanks'a da o yüzden hala bulaşmıyordur.

Sahnenin abukluğu efsane yalnız.

Bir kadın kaçıyor.
Dinozora binmiş iki adam onu kovalıyor.
Kadını kovalayan adamları da Zoro kovalıyor.
Luffy de bunu uzaktan izliyor.
Ondan önce de domuz kovalayan kaplanı kovalayan timsah köpekbalığı gösteriyor. Benzer bi sahne, besin zinciri de denebilir, ava giden avlanır da :)
Şu aura, güçlü biri muhabbeti boş arkadaşlar. Luffy sadece kadınlara seslenen adamın sesini duyup Sanji sanıyor. Ve gürültüyle ilgilenmeye başlıyor.
+1 Sahne klasik Oda esprisidir, güç çıkarımı olmaz oradan ama işte seviyoruz böyle şeyleri :D Bi kere orada "Dur, kadın!" diyor biri Luffy oradan Sanji sanıyor. Sanji ne zaman öyle seslenmiş birine bakın bakalım :) Kadın lafı geçtiği için onu dedirtiyor işte maksat espri. Bu olay da sazanlar amiral gücündeye döndü. Bizim forum mangayı fazla ciddi okuyor, iyi hoş da Oda'nın espriler boşa gidiyor :D

Sanjiye sorsan zorodan güçlüyüm der.
Orda nami zaten yav he he diyor. Zoro daha güçlüdür ama iki kat değil.
Luffy bin adam derken yalan söyleyecek hali yok.Zoro'ya da öyle söylettiyse mangaka kendi çekişme yüzünden söylemiş olsa bile doğru olduğunu düşünüyorum.Biliyorsunuz Usopp'un bile laflarının aslında doğru olduğunu gördük mangada.O yüzden söylem bence doğru.Hem neden canınız sıkılıyor anlamış değilim göz var nizam var Zoro aşırı güçlendi 2 katı güce sahip olabilir.Çok fazla da uçmuyor işte 650 milyonluk adam civarı. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık