Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 912: Amigasa Köyü

Bölüm nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 152 60.3%
  • İyi

Kullanılan: 80 31.7%
  • Orta

Kullanılan: 12 4.8%
  • Kötü

Kullanılan: 4 1.6%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 4 1.6%

• Kullanılan toplam oy
    252
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dostum bölümü tam anlamamışsın , hayvanlar zehirli atıkları yiyip atık suyu içtikleri için zehirlilermiş. Zoro da bunları yemiş ama karnı guruldamış yedikten sonra. Öyle kolay kolay bir şey olmaz bizimkilere. İstersen iddiaya da girebilirim :D
Hayvanlar niye zehirlenip ölmemiş ?

Kimse fark ettimi bilmiom ama luffy nin giydigi kimononun ustundeki desenlere bi dikkatli bakin.
Wanoda 8 minare teorisini yazan arkadasin belitrigi sembol.

En iyi 12 kılıç diyeceksin sonra mızrak falan dahil edeceksin. Biz saberi bile kılıç olarak alıp almamayı tartışırken saçma oldu. O zaman 12 kılıç yerine mükemmel en iyi 12 silah bana daha mantıklı geliyor. Kısa kılıç, mızrak, saber, balta, ağır kılıç vb. 12 farklı silah.

En iyi 12 kılıç diyeceksin sonra mızrak falan dahil edeceksin. Biz saberi bile kılıç olarak alıp almamayı tartışırken saçma oldu. O zaman 12 kılıç yerine mükemmel en iyi 12 silah bana daha mantıklı geliyor. Kısa kılıç, mızrak, saber, balta, ağır kılıç vb. 12 farklı silah.
Saber kılıç işte nasıl saymıyorsunuz :D

En iyi on iki dedi kılıç demedi :/ Ayrıca mızrak, bisento falan kılıç kapsamına giriyor Japonlarda.
Naginata falan var mesela.
https://en.wikipedia.org/wiki/Japanese_sword

Bir de şöyle bir şey var. Bunları demirciler yapmış büyük ihtimalle. E kılıç yapan mızrak yapamıyor mu?

Acayip komiğime gitti sahne , adamlar hayvana binmiş kadını kovalıyor , arkada Zoro bunları kovalıyor tap tap efekt vermiş bi anda gaza basıp içlerine girip kesiyor . Vallahi müthiş lan hahaha.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık