Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 912: Amigasa Köyü

Bölüm nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 152 60.3%
  • İyi

Kullanılan: 80 31.7%
  • Orta

Kullanılan: 12 4.8%
  • Kötü

Kullanılan: 4 1.6%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 4 1.6%

• Kullanılan toplam oy
    252
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir Türk ne zamandan beri aman diyene kılıç çeker olmuş? Ulan Drake, elin Brezilyalısından dayak yemek zorunda kalacaksın şimdi. :/

Şu lanet meselesi Luffy'nin başına iş açabilir. Kılıcı çekerken Zoro'yu falan keserse şaşırmayın. :D

Luffy ve Zoro Hawkinsi aralarına alıp top gibi sektirerek dalga geçse ne gülerim . Şöyle Hawkins saldırırken hiç takmayıp kendi aralarında sohbet edip bir yandan da vurarak paslaşsalar .

Hiç birisi bizim tayfa elemanlarının kalibresinde değil
Kaptanları dahil
Tabi Luffy Zoro Sanji üçlüsüne binaen söylüyorum
Eninde sonunda ya ortaklık teklif edecek Hawkins yada yardım isteyecek
Luffyyi geçtim Zoro bile o son karede gösterilenleri tek başına harcar
Ace öldü artık ağabeyin benim benim gelmemi bekle deyip oradanda bir bayrak devralacak Luffy
Sağlam bölüm

Hitetsu’nun beklediği kişi:

1. Mihawk

2. Zoro. Lanetli kılıçların, onları yapan kişi dolayısıyla lanet durumlarının olduğunu düşünüyorum. Bu kişi de Hitetsu'nun atası. Eğer Zoro'nun ataları Wano'da yaşamışsa ve Hitetsu'nun atası da o ailenin kılıççısı ise bu durumda bu lanetli kılıçları kullanabilen kişiler Zoro'nun ataları olur. Hitetsu da atalarının görevini devralıp Zoro'nun neslinden kalan son kişi olan Zoro'ya yeni bir kılıç yapmayı görev edinebilir.

3. Momonosuke. Zoro ile benzer sebeplerden. Momonosuke Ailesi'nin kılıççısıdır vesaire.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık