Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 911: Samuray Diyarı'nda Büyük Macera

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    198
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
http://tortuga-ceviri.com/okuma/read/one-piece/tr/90/911/page/4 Sağ en alt köşeyi diyorum.
Luffy gemiden uzaklaşırken onu tutmaya çalışıyordu ya o meseleyi diyorum.

Bu arada ahtapotun kötüsü olmaz mı? Tarkan filmini hatırlamıyursun galiba. :D
Orada iyi niyetli gibi, ağlıyor diyorlar. Açtım tekrar baktım orada Tarkan'ın ahtapotu yemlenmiş bildiğin. Hayvanı alıştırmışlar. Hayvan da doğası gereği uzattıkları yeme yani rızkına(tarkan'a ve diğer insanlara) hamle yapıyor. Kader kurbanı.

Ağlıyor orada aynı zamanda. Korkudan tutunmuş da olabilir. Konu Japonlar olunca akla kötü şeyler geliyor tabii. :(
Ağlıyor mu terliyor mu? Bana terliyormuş gibi geldi. Ayırca burda Japonlarda hata yok valla. Aklımıza neler neler geliyor, sonra Japonlar çok kötü :D

Orada iyi niyetli gibi, ağlıyor diyorlar. Açtım tekrar baktım orada Tarkan'ın ahtapotu yemlenmiş bildiğin. Hayvanı alıştırmışlar. Hayvan da doğası gereği uzattıkları yeme yani rızkına(tarkan'a ve diğer insanlara) hamle yapıyor. Kader kurbanı.
Tarkan olayı espri amaçlıydı ya. :( Ama dediğim gibi bana ağlamaktan çok Luffy'yi zar zor tutabildiği için terliyormuş gibi geldi.

Şu ahtapotu neden fark etmediler saçma deniyordu ya hani az önce Tarkan'ın ahtapotuna bakarken gördüm yutup'da. Ahtapot kamuflaj yeteneği ile ünlü bir hayvanmış. Japon kültüründe de ahtapot bilindik bir hayvan. Yani ortalama bir Japon kolayca anlayabilir neden görmediklerindeki espriyi. Büyük olasılık ona yönelik bir olaydı.

Ağlıyor mu terliyor mu? Bana terliyormuş gibi geldi. Ayırca burda Japonlarda hata yok valla. Aklımıza neler neler geliyor, sonra Japonlar çok kötü :D
Aklımıza sokan Japonlar sonuçta. Tentacle bilmem ne diye bir şey var ki sorma gitsin.
Şu ahtapotu neden fark etmediler saçma deniyordu ya hani az önce Tarkan'ın ahtapotuna bakarken gördüm yutup'da. Ahtapot kamuflaj yeteneği ile ünlü bir hayvanmış. Japon kültüründe de ahtapot bilindik bir hayvan. Yani ortalama bir Japon kolayca anlayabilir neden görmediklerindeki espriyi. Büyük olasılık ona yönelik bir olaydı.

Her ahtapot öyle değil. Bu taklitçi ahtapot diye biliyorum.

Kimsede kalkıp Law napıyor şu sıralar demiyor!
Bence law şu an fabrikayı patlatacak sekilde fabrikaya sızmıştır ona göre bir plan yapmıştır. Malum deserrosa gibi punk hazard gibi bu aracda fabrika havaya ucacak heleki bu tayfanın ninjası aniki kız icin hükumeti havaya uçurur. Ne demek yaw son lokmasinı paylaşıyor. Lufy bi tavuk döner için deserrosayi havaya uçurdu. Son lokma pilaw için napmaz!
Neyse law yine 2 plan yapar. ilki yani kadido harici birilerinin indirilmesi için olanı işe yarar. Kaido için olanı ise hiç bir işe yaramaz sonrası malum Bal Bal meyvesiyle kaidoda iner:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık