Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Spoiler] 911: Samuray Diyarı'nda Büyük Macera

'Bölüm Yorumları ve Spoileri' forumunda amaneden tarafından 12 Tem 2018 tarihinde açılan konu

?

Bölüm Nasıldı?

 1. Çok İyi

  29.3%
 2. İyi

  37.4%
 3. Orta

  23.7%
 4. Kötü

  6.1%
 5. Çok Kötü

  3.5%
Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
 1. Corasan reis (Üye)
  Mesaj Sayısı 445
  Üyelik Tarihi11 Şub 2017
  yine bir prenses bulmuş luffy
   
 2. Minato Üye

  Minato (Üye)
  Mesaj Sayısı 916
  Üyelik Tarihi24 Eyl 2011
  Bu kız Kaido'ya 1000 tane lokma yedirse Kaido'yu evcilleştirebilir mi acaba. 1000 canavar ne de olsa..:at:

  Edit: Bir 0 fazla olmuş. 100*
   
 3. Mesaj Sayısı 700
  Üyelik Tarihi27 Eyl 2017
  Kaido'nun sistemindeki headliner ile Denizcilerdeki koramiral rütbesi benzer gibi biraz. Koyun'la Hawkins-Momonga ve Barto'nun teklediği koramiral gibi. Belli bir seviyesi yok.
   
 4. amaneden (?)
  Mesaj Sayısı 17,346
  Üyelik Tarihi13 Kas 2014
 5. ROGER Üye

  ROGER (Üye)
  Mesaj Sayısı 735
  Üyelik Tarihi30 Kas 2011
  @Smoker reis eskisi gibi bölüm anlatımı yapmıyorsun senin sayende kaçırdığım pek çok şeyi görüyordum tekrar devam edecekmisin özellikle bu wano arcında çok iyi olur her sayfayı inceliyorum ama olmuyor yani “ sen görmüyorsan ben ne anlatacağım kardeşim “ de diyebilirsin ama karar senin tabi ki de saygı duyuyorum.

  Teşekkürler
   
 6. Marco So Daro ?

  Marco (So Daro ?)
  Mesaj Sayısı 1,492
  Üyelik Tarihi10 Haz 2018
  BM ile Kaido arasında 907/3 de şöyle söylüyor Kaido - Eğer buraya gelmeye kalkarsan seni öldürürüm LinLin. Daha sonraki sayfalarda ise önceki konuşmada Wano adasına gitmekten bahsettikleri az çok belli oluyor. O yüzden BM söylemiş olmalı dedim. Çünkü Luffy BM'ye gittiğini söylemişti.Fabrika konusunda o adamın hikayesini hatırlıyorum genel hatlarıyla ama bir göz atacağım ben de.

  Dahil edebilmesi çok op olur o meyve için. Bence canlarını artıyor , başkalarının geleceği hakkında bilgi sahibi oluyor ancak kehanet tarzında değil. Sadece kartlar söylediği kadar ve kesin olduğunu da sanmıyorum.Kesin olma durumunu için her kartın birden çok anlamı olmasına bağlayarak söylüyorum. Savaş için yeteneği Voodoo bebekleriyle alakalı bir yetenek olabilir.Belli şartları olan bir yetenek olarak düşünüyorum.
   
 7. Minato Üye

  Minato (Üye)
  Mesaj Sayısı 916
  Üyelik Tarihi24 Eyl 2011
 8. Mesaj Sayısı 4,115
  Üyelik Tarihi23 Eyl 2017
  Büyük ihtimal meyvesi çıkar ama belli olmaz. Wano'dan da bir devrimci neden olmasın. Wano, hükümete bağlı değil diye hükümetin yıkılmasını istemeyecekleri anlamına gelmez.

  Usopp sanki çekirge tengu gibi durmuyor mu? Bu bölümde tengu olayını gördükten sonra acaba kendine tengu ustası bulmuş olabilir mi? :D

  Kendi canını arttıracağı muhakkak zaten ama ne kadar arttırırsa arttırsın eğer Hawkins'in bitirici saldırısı yoksa işi zor. Ya o korkuluk durumunda saldırdığında ve karşıdaki kişiye zarar verebildiğinde ekstra bir durum oluşuyor. Misal karşıdakinin kanına ulaşabildiğinde o adam belli bir süre sonra vücut dengesini kaybediyor gibi. Ya da dediğim gibi şart durumu olabilir. Sadece şu anki yetenekleriyle ( bu adamın Sabaody'ye gelebilmesi büyük iş o zaman. Demekki bu adam sürekli falk baktı ve o şekilde geldi. :)
   
 9. Baryshx Barış D. Baryshx

  Baryshx (Barış D. Baryshx)
  Mesaj Sayısı 2,549
  Üyelik Tarihi29 Haz 2014
  Dof normalde de böyle zaten:pCiddileşince başka oluyor
   
 10. Marco So Daro ?

  Marco (So Daro ?)
  Mesaj Sayısı 1,492
  Üyelik Tarihi10 Haz 2018
  Sahne gözümde canlanıyor . Tama Usopp'u görüyor ve Tengu sanıyor :D
  -Hawkings'in meyvesinde bitirici saldırı bence şu. Gidip saçından ,kanından vs. alıp voodoo büyüsü yapıyor ve bebek ile aynı hasarı alıyor veya bunları aldıktan sonra belli şartlarda aktif kalan bir voodoo bebeği oluşturuyor. Borsalino'ya saldırdığında da bu tarz bir şey yapmak ister gibi saldırmıştı. Yapamayınca da yenilgiyi kabullenmiş bir hali vardı. Sabaody'e gelmek aslında çok da zor değil o yetenekler ile. Bir çok korsan yeteneksiz halde geliyor , balık adam adasında köle olan olsun , Zoro'nun gemisini kestikleri olsun. Yeni dünya ayrı bir lig ilk yarıya göre.Şahsen ben ileride Yonkou olabilecek bir karakter tarzında görmüyorum o yüzden .
   
Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık