Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Spoiler] 911: Samuray Diyarı'nda Büyük Macera

'Bölüm Yorumları ve Spoileri' forumunda amaneden tarafından 12 Tem 2018 07:51 tarihinde açılan konu

?

Bölüm Nasıldı?

1. Çok İyi

29.4%
  2. İyi

37.6%
  3. Orta

23.4%
  4. Kötü

6.1%
  5. Çok Kötü

3.6%
  1. Corasan reis (Üye)
    Mesaj Sayısı 440
    Üyelik Tarihi11 Şub 2017
    yine bir prenses bulmuş luffy

2. Minato Üye

Minato (Üye)
    Mesaj Sayısı 891
    Üyelik Tarihi24 Eyl 2011
    Bu kız Kaido'ya 1000 tane lokma yedirse Kaido'yu evcilleştirebilir mi acaba. 1000 canavar ne de olsa..:at:

Edit: Bir 0 fazla olmuş. 100*

3. Mesaj Sayısı 536
    Üyelik Tarihi27 Eyl 2017
    Kaido'nun sistemindeki headliner ile Denizcilerdeki koramiral rütbesi benzer gibi biraz. Koyun'la Hawkins-Momonga ve Barto'nun teklediği koramiral gibi. Belli bir seviyesi yok.

4. amaneden (?)
    Mesaj Sayısı 14,895
    Üyelik Tarihi13 Kas 2014
  5. ROGER Üye

ROGER (Üye)
    Mesaj Sayısı 639
    Üyelik Tarihi30 Kas 2011
    @Smoker reis eskisi gibi bölüm anlatımı yapmıyorsun senin sayende kaçırdığım pek çok şeyi görüyordum tekrar devam edecekmisin özellikle bu wano arcında çok iyi olur her sayfayı inceliyorum ama olmuyor yani “ sen görmüyorsan ben ne anlatacağım kardeşim “ de diyebilirsin ama karar senin tabi ki de saygı duyuyorum.

Teşekkürler

6. Marco Güç,Şöhret,Zenginlik

Marco (Güç,Şöhret,Zenginlik)
    Mesaj Sayısı 783
    Üyelik Tarihi10 Haz 2018
    BM ile Kaido arasında 907/3 de şöyle söylüyor Kaido - Eğer buraya gelmeye kalkarsan seni öldürürüm LinLin. Daha sonraki sayfalarda ise önceki konuşmada Wano adasına gitmekten bahsettikleri az çok belli oluyor. O yüzden BM söylemiş olmalı dedim. Çünkü Luffy BM'ye gittiğini söylemişti.Fabrika konusunda o adamın hikayesini hatırlıyorum genel hatlarıyla ama bir göz atacağım ben de.

Dahil edebilmesi çok op olur o meyve için. Bence canlarını artıyor , başkalarının geleceği hakkında bilgi sahibi oluyor ancak kehanet tarzında değil. Sadece kartlar söylediği kadar ve kesin olduğunu da sanmıyorum.Kesin olma durumunu için her kartın birden çok anlamı olmasına bağlayarak söylüyorum. Savaş için yeteneği Voodoo bebekleriyle alakalı bir yetenek olabilir.Belli şartları olan bir yetenek olarak düşünüyorum.

7. Minato Üye

Minato (Üye)
    Mesaj Sayısı 891
    Üyelik Tarihi24 Eyl 2011
  8. Çörekçioğlu Luffy Shanks > Mihawk

Çörekçioğlu Luffy (Shanks > Mihawk)
    Mesaj Sayısı 2,901
    Üyelik Tarihi23 Eyl 2017
    Büyük ihtimal meyvesi çıkar ama belli olmaz. Wano'dan da bir devrimci neden olmasın. Wano, hükümete bağlı değil diye hükümetin yıkılmasını istemeyecekleri anlamına gelmez.

Usopp sanki çekirge tengu gibi durmuyor mu? Bu bölümde tengu olayını gördükten sonra acaba kendine tengu ustası bulmuş olabilir mi? :D

Kendi canını arttıracağı muhakkak zaten ama ne kadar arttırırsa arttırsın eğer Hawkins'in bitirici saldırısı yoksa işi zor. Ya o korkuluk durumunda saldırdığında ve karşıdaki kişiye zarar verebildiğinde ekstra bir durum oluşuyor. Misal karşıdakinin kanına ulaşabildiğinde o adam belli bir süre sonra vücut dengesini kaybediyor gibi. Ya da dediğim gibi şart durumu olabilir. Sadece şu anki yetenekleriyle ( bu adamın Sabaody'ye gelebilmesi büyük iş o zaman. Demekki bu adam sürekli falk baktı ve o şekilde geldi. :)

9. Baryshx Barış D. Baryshx

Baryshx (Barış D. Baryshx)
    Mesaj Sayısı 2,387
    Üyelik Tarihi29 Haz 2014
    Dof normalde de böyle zaten:pCiddileşince başka oluyor

10. Marco Güç,Şöhret,Zenginlik

Marco (Güç,Şöhret,Zenginlik)
    Mesaj Sayısı 783
    Üyelik Tarihi10 Haz 2018
    Sahne gözümde canlanıyor . Tama Usopp'u görüyor ve Tengu sanıyor :D
    -Hawkings'in meyvesinde bitirici saldırı bence şu. Gidip saçından ,kanından vs. alıp voodoo büyüsü yapıyor ve bebek ile aynı hasarı alıyor veya bunları aldıktan sonra belli şartlarda aktif kalan bir voodoo bebeği oluşturuyor. Borsalino'ya saldırdığında da bu tarz bir şey yapmak ister gibi saldırmıştı. Yapamayınca da yenilgiyi kabullenmiş bir hali vardı. Sabaody'e gelmek aslında çok da zor değil o yetenekler ile. Bir çok korsan yeteneksiz halde geliyor , balık adam adasında köle olan olsun , Zoro'nun gemisini kestikleri olsun. Yeni dünya ayrı bir lig ilk yarıya göre.Şahsen ben ileride Yonkou olabilecek bir karakter tarzında görmüyorum o yüzden .

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 4, Ziyaretçi: 7)

1. Eserovic,
  2. Kaiz0ku,
  3. Akagami No Shanks,
  4. D.Darkness
Yukarı Çık