Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 910: Wano Ülkesi'ne Doğru

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    219
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ayar olunmayacak gibi değil ki. Kendi adıma konuşayım, Kara Bacak Sanji'den Gazetedenprensesfotoğrafıyırtmaktanbaşkaişlevimolmasın Sanji'ye dönüştü. Artık kızmıyorum, üzülüyorum karakter gelişimi geriye doğru gidiyor diye.
Zuahahahaha Mr prience şu Sanjiyi görse kendini kravatına asardı.

Sanji'nin çapsız olduğu daha Thriller Bark arcında belliydi.

Zoro bir koydu adam anında bayıldı.
Zoro halletsin diye kendiliğinden yattıysa yine kötü.
Mangaka öyle istediği için ise bu daha kötü.Sen tuzluksun koruyan adamlar safında değil korunacak zayıflar tarafındasın demek istiyor.

Her açıdan gelecek fiyasko belliydi en baştan. :(

Hiç aksini öne sürecek bişi diyememişsin. 10 milyona sevinen Sanjinin turşusunu kurun siz.
10 milyona sevinirken Zoro 100 milyon fark koymuş olacak kursağında kalacak sevinci. :D

Flashback - Kadınlara el kalkmaz denilmiş Sanji'ye sapık olmuş şimdi. Aradaki bağlantı insanı korkutuyor

Sanji'nin çapsız olduğu daha Thriller Bark arcında belliydi.

Zoro bir koydu adam anında bayıldı.
Zoro halletsin diye kendiliğinden yattıysa yine kötü.
Mangaka öyle istediği için ise bu daha kötü.Sen tuzluksun koruyan adamlar safında değil korunacak zayıflar tarafındasın demek istiyor.

Her açıdan gelecek fiyasko belliydi en baştan. :(

10 milyona sevinirken Zoro 100 milyon fark koymuş olacak kursağında kalacak sevinci. :D
Ya adamla arasında 2 arc ödül farkı var. Birde herife babası el atmış ''böyle ezik ödülü kalmasın'' demiş falan.

Nedense Carrot karakterini görünce sayfayı değiştiresim geliyor . O kadar itici geliyor bana . Gemiden indirsinler .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık