Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 910: Wano Ülkesi'ne Doğru

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    219
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tavşanın potansiyelli daha yüksek. Neko'nun varisi olacak. Jinbei gibi omurgasız birini kim ister ki? Sürekli öleceğim öleceğim diyor ama hep başkaları ölüyor. Adam hep birine kapak atma derdinde, bahanesi de hazır, BAA için diye sallıyor. Ama Lufy de az değil. İlk fırsatta gözden çıkardı.
Jinbe istikrarlı bir şekilde taraf değiştiren biri. Dolayısıyla çekirdek tayfa içinde tehlikeli olabilir. Tamam iyimser bir şonen bu, içeriden birinden kolay kolay bu denli bir hainlik göremeyiz ama gerçekçilik açısından Jinbe gibi güvenilmez birine çekirdek tayfada yer olmamalı ki Oda da bunu yapıyor. Örneğin benim içime sinmiyordu Jinbe, Bellamy bile daha güven veren bir seçenekti.

Carrot oozaru formu ile tayfada trio harici herkesi tokatlar gibi. Hatta belki en güçlüsüdür ama sınırı var şimdilik, gelişmesi lazım. Bence de en uygunu Carrot tayfa için. Her açıdan uygun, bu arc bir vs falan da atarsa tamamdır. Fazlasıyla fanı da türer ve bu iş noktalanır.

Jinbe istikrarlı bir şekilde taraf değiştiren biri. Dolayısıyla çekirdek tayfa içinde tehlikeli olabilir. Tamam iyimser bir şonen bu, içeriden birinden kolay kolay bu denli bir hainlik göremeyiz ama gerçekçilik açısından Jinbe gibi güvenilmez birine çekirdek tayfada yer olmamalı ki Oda da bunu yapıyor. Örneğin benim içime sinmiyordu Jinbe, Bellamy bile daha güven veren bir seçenekti.
Yok yaa WB için Shicibukai'liği falan da bıraktı. Ayrıca BM'nin tayfaya da adası için girdi . Bence taraf değiştiren birisi olsa da güvenilebilecek bir kişi.

Yok yaa WB için Shicibukai'liği falan da bıraktı. Ayrıca BM'nin tayfaya da adası için girdi . Bence taraf değiştiren birisi olsa da güvenilebilecek bir kişi.
Bizim tarafı satmaz, taraf olabileceği potansiyel en güçlü tarafta şu an. Ama çekirdek tayfada sırıtyor, ben yakıştıramıyorum. Hani bence en uygunu balıkadam tümeninin komutanı olması olur. Bu şekilde güvenilir sağlam bir güç olarak filoya katılır.

Valla hiç öyle değil malesef.Jinbei deniz kızlarından bile daha iyi kıvırıyor belden aşağısını. :D Önce güneş korsanlarında kaptan değil sonra beyazsakala yaslanıyor sonra koca anaya yamanıyor şimdi de mugiwara dedi.Yarın Luffy ölürse kaido tayfasında da görebiliriz balığı. :)

Bizim tarafı satmaz, taraf olabileceği potansiyel en güçlü tarafta şu an. Ama çekirdek tayfada sırıtyor, ben yakıştıramıyorum. Hani bence en uygunu balıkadam tümeninin komutanı olması olur. Bu şekilde güvenilir sağlam bir güç olarak filoya katılır.
Tayfaya pek yakışmadığı doğru ama bir yolu bulunur belki.Sonuçta Zoro da uzun süreler boyunca yatıyor. Bir yolunu bulunabilir Oda-chan

Valla hiç öyle değil malesef.Jinbei deniz kızlarından bile daha iyi kıvırıyor belden aşağısını. :D Önce güneş korsanlarında kaptan değil sonra beyazsakala yaslanıyor sonra koca anaya yamanıyor şimdi de mugiwara dedi.Yarın Luffy ölürse kaido tayfasında da görebiliriz balığı. :)
Öyle ama altında kendince sebepleri de var. Bu sebeplerin hepsi tayfaya uyduruldu gibi geliyor bana.

Birde öncesinde kenar mahallede fakirlik zorluk çekerken gidip bütün eşitsizliğin nedeni olan kraliyetin ordusuna katılıyor, sonra üstüne de korsan olmak için askeri olduğu orduyu da bırakıp gidiyor. Daha başlangıçta değişik bir karakteri var. Sonrası malum, yazdıkların oluyor. Jinbe'yi tatmin ve tahmin etmek imkansız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık