Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 910 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şimdi garip olan şu var.Neden imparatorlar ile arandaki farkı bilirken en güçlü adamla arandaki farkı merak edersin ki ?

Bunu Mihawk'tan başka merak eden ve deneyen olmadı.Bak Doflamingo fanıyım o bile kendini biliyor yonkouların canavar olduğunu iyi biliyor denemiyor fark görmeyi falan.Ancak Mihawk'ın kıyaslarken bir şüphesi var.Bu bile amiral üstü olabileceğinin bir göstergesidir.:good:

Yani az mantıklı düşünün.Aksi takdirde fark görme denemesi çok saçma bir hale bürünmüyor mu ?
Amiraller direk wb ye saldırıyor sen mantıklı düşünün diyorsun kslsskskssls :hhh: mihawk farkı görmek istiyor wb muhatap bile olmuyor. Mihawk farkı görüyor daha saldırmayı tenezzül etmiyor. Amiraller farkı görmek zorunda değil adamlar biliyor yonkolara hasar verebileceklerini. Yenemezler o ayrı mesele.

Objektif olarak basitçe şimdiye kadar manga üzerinden gördüklerimizi değerlendirirsek Mihawk taş çatlasa amiral seviyesi. Bu benim gözümde manga için yorumum. Hissi yorum yapıcak olursam bu karakterin seri sonlarına doğru işleneceğini düşündüğüm için ve Zoro bu adamı geçtikten sonra ardından Luffy KK olucağı için Oda bu karakteri karşımıza baya güçlü çıkarıcaktır yani düşüncem (Younkou) seviyesi.

Yalnız şaka maka olay yine nasıl Mihawk’a geldi?LAPD çağıracağım kim konuyu Mihawk’a getirdi diye. Bölümde Zoro da yok tam araştırmalık bilimsel tez konusu. Bizim forum gerçekten orijinal.:sapkali:

İşte çok kapalı bu düellolar. Bugün Mihawk Amiral'e çok yakın bir seviyede bile olsa zamanında Shanks ile yapılan düeollar anlam bulur kardeşim. Amiral'ler ile Yonkou'lar arasında bir uçurum olduğunu da düşünmüyorum. Amiral'lerin hepsi de bir değil. Yonkou'lar bir değil. Yonkou'lara ilk 5-10 içinde diyorsan Mihawk'a ilk 20 içinde dersin. Benim yorumum bu olur. Ben Amiral'lerden biri karşısında şans verebilirim ama Akainu karşısında şans vermem mesela.

@Jacques

Kairoseki'den o.:D Ayrıca o serinin bugu.:D Gözlüğün Dof'u var tartışmalarına yol açmış bir gözlük o. Sıradan değil.
Hee biliyom :D Neyse tek korkum bu Zori severler arasın da bir gün yeter lan ben sizinle baş edemem deyip Zori fanı olacaksın diye endişeleniyorum :D

Oda herkes haddini bilecek sayfası çizmiş. Bir milyor beş yüz melyonluk adam çizmiş. Altına imzasını atmış.

Monkey D.Luffy diye bir karakter var son Spoylırda.
Ödülü mü yazıyor 5 var sanırım ödülünde .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık